Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 24.09.2018 11:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mail vs PS
PostitusPostitatud: 28.04.2011 1:13 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Vot, kuna sa marie oled endale privas kirjade saatmise võimaluse ära blokeerinud (admini kohta ikka väga ajuvaba tegu!)siis küsin siin, et millal hakatakse liina suguseid debiile foorumis kontrollima, või ongi nii, et sellised peast puudulikud nagu tema tehku ms tahavad?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Palju õnne Mariele!
PostitusPostitatud: 28.04.2011 6:29 
Eemal
admin

1. Jah, ma eelistan suhtlemiseks e-posti, mis võimaldab mul foorumiga seotud kirju paremini hallata ja arhiveerida. Siiamaani pole sellega probleeme olnud, kel vaja on olnud, on minu postituste all "email" nupu üles leidnud.
2. Selle viimase jauramise eest said hoiatuse nii Sina kui Liina ning postitused läksid prügikasti. Teine hoiatus tähendab reeglina filtrit. Kõigile, sõltumata diagnoosist.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.04.2011 18:03 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

shirka kirjutas:
Mariele hilinenud õnnesoovid ka minu poolt :oops:
Ja Roki, ära ülbitse!

Et kui foorumi admin ei lase endale kirju saata siis pole kellelgi õigust temaga kiiresti ühendust võtta või? Miks ma peaks hakkama foorumit puudutavaid küsimusi esitama maili kaudu kui siin on privaat sõnumite saatmise võimalus??

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.04.2011 19:01 
Eemal
admin

Roki98 kirjutas:
Et kui foorumi admin ei lase endale kirju saata siis pole kellelgi õigust temaga kiiresti ühendust võtta või?

Ma loen e-posti juba erialast tulenevalt oluliselt sagedamini kui foorumi sõnumeid ning arvan, et sel viisil saab minuga täiesti piisavalt kiiresti ühendust.
Roki98 kirjutas:
Miks ma peaks hakkama foorumit puudutavaid küsimusi esitama maili kaudu kui siin on privaat sõnumite saatmise võimalus??

Oled Sa muide proovinud seda e-kirja-saatmise nuppu? Saatja jaoks pole seal midagi oluliselt teistmoodi kui PS saatmine - kirjutad kirja valmis samuti foorumikeskkonnas. Ehk siis sõnasta palun täpsemalt, miks see Sulle ei sobi? E-post on tänapäeval siiski elektroonilise suhtluse de-facto standard ning mulle tundub ausalt öeldes kummaline, kui netti kasutav inimene ei saa/taha seda kasutada. Aga võib-olla on olemas head põhjendused ning keegi valgustab mind.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.04.2011 19:05 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma näiteks kasutan maili haruharva ja ei viidsiks küll mingi foorumit puudutava küsimuse pärast sinna sisse logida, et äkki on vastus tulnud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: E-post vs privaatsõnum
PostitusPostitatud: 28.04.2011 20:09 
Eemal
admin

See on Sinu vaba valik. Nagu juba öeldud, "Email" nupu abil saad mulle otse foorumist saata kirja nii, et ma seda kõige kiiremini kätte saan. Kuidas võimalik vastus Sinuni jõuab, on juba Sinu asi.

Veel - kui on mure mingi konkreetse postitusega, siis on ka veel võimalus kasutada "Raporteeri postitus" nuppu - hüüumärk postituse paremas alumises nurgas.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: E-post vs privaatsõnum
PostitusPostitatud: 28.04.2011 21:42 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

marie kirjutas:

Veel - kui on mure mingi konkreetse postitusega, siis on ka veel võimalus kasutada "Raporteeri postitus" nuppu - hüüumärk postituse paremas alumises nurgas.

Sain targemaks.

Aga ka mina pooldaks, et Liina tegevust vähemalt siin foorumis piirata. Löpuks keegi hea usuga inimene arvab, et Liina on kaitseingel...

Ute

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis