Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 21.08.2018 5:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Teema tõstmine
PostitusPostitatud: 15.07.2009 4:10 
Eemal
admin

Abbatisa kirjutas:
up! (no ei toimi mul see "üles" nupp :? )

Kuidas ei toimi? Kas ei näe "tõsta" linki, või sellele klikkimine ei anna tulemust?
Edit: Ahhaa, tõepoolest on olemas ka "Üles" link, mis peaks vist lehekülje algusesse viima - võib-olla ajasid sellega segamini?

Tõsta saad enda algatatud teemasid, kuhu pole 7 päeva keegi midagi kirjutanud. Sel juhul tekib teema päisesse link "Tõsta teemat":
Manus:
Picture 1.png
Picture 1.png [ 15.73 KB | Vaadatud 6510 korda ]

Linki klikkides tõstetakse teemat, s.t. ta liigub teemade loetelu algusesse ning viimase postituse alla tekib kiri "Viimati tõstis ... ". Tõstmine on väga soovitatav, kui nt kuulutus on endiselt aktuaalne, kuid midagi uut pole lisada (kuulutusi, mida pole 60 päeva uuendatud, kustutakse korra kuus).

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Teema tõstmine
PostitusPostitatud: 15.07.2009 9:04 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

Ma kasutasin jah, seda "üles" nuppu 8) . "Tõsta teemat" on kuidagi üldse nägemata jäänud :). Aga kui ma nüüd oma arvuti ekraani vaatan, siis sellest kohast ei leia küll :? "Saada sõbrale" on viimane nupp.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.07.2009 9:27 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Mul sama teema mis Abbatisal. Kunagi oli küll "Tõsta teemat", aga nüüd juba pikemat aega pole saanud seda teenust kasutada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.07.2009 9:31 
Eemal
admin

See link tekib ainult siis, kui teema on enda algatatud ning üle 7 päeva pole keegi sinna postitanud. Abbatisa, Printsu - andke mõne teema link, mida tahate tõsta, uurin asja.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.07.2009 9:56 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

viewtopic.php?f=3&t=4928
Viimasest minu tõstmisest/muutmisest oli kindasti möödas 7p. Hiljuti siis tõstsin nö ise, kuna tõstmise nuppu ei olnud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.07.2009 18:06 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

No ma leidsin nüüd täitsa selle nupu üles 8)oma varustusemüügi kuulutuse alt. Pole osanud kunagi vaadata seda kohta :roll: .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.10.2009 22:42 
Eemal
admin

Kui tõesti "Tõsta teemat" link ei ilmu, siis admin saab ka nüüd kuulutusi tõsta - seega võtke probleemide korral ühendust.

Ühtlasi mainin, et kuulutuste reeglid said lõpuks kirja pandud - viide on iga kuulutuserubriigi alguses.
Tsiteeri:
Kuulutusi, mida ei ole 60 päeva uuendatud, kustutatakse korra kuus. Kui kuulutus on endiselt aktuaalne, kuid midagi uut ei ole lisada, siis võid kuulutust tõsta. Tõsta saad enda algatatud teemasid, kuhu pole 7 päeva keegi midagi kirjutanud. Sel juhul tekib teema päisesse link "Tõsta teemat". Linki klikkides tõstetakse teemat, s.t. ta liigub teemade loetelu algusesse ning viimase postituse alla tekib kiri "Viimati tõstis ... ".

Kuulutuse tõstmine muul viisil (igapäevased postitused sisuga "tõstan", "endiselt müüa" vms) ei ole soovitatav ning sellised sisutühjad postitused lähevad kustutamisele. Ka see on ülevaatlikkuse huvides, kuulutamine on lisavõimalus foorumi kasutajatele, mitte foorumi peamine eesmärk.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.10.2009 23:20 
Eemal
kasutaja

Kui tihti võib siis teemat nö käsitsi tõsta, midagi teemasse postitades? Või ei või seda üldse enam teha?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.10.2009 8:09 
Eemal
moderaator

Kui sul on midagi kuulutusele lisada, võid muuta ka esialgset postitust.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.10.2009 11:52 
Eemal
admin

Dawn kirjutas:
Kui tihti võib siis teemat nö käsitsi tõsta, midagi teemasse postitades? Või ei või seda üldse enam teha?

Ei soovita postitusi lisada, vaid muuta esialgset kuulutust - selleks kasuta "Muuda" e. "Edit" nuppu. Pärast võid muudetud postitust tõsta.

Palju ülevaatlikum on ju lugeda ühte kuulutust, kus on kogu vajalik info olemas, selle asemel, et vaadata läbi kolm leheküljetäit erinevaid uuendusi-täiendusi stiilis "müün veel xyz ka", "abc on müüdud", "mno-l on uus hind".

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19.10.2009 19:17 
Eemal
kasutaja

Kas selle tõstmisega polnud nii, et seda sai teha vaid siis, kui keegi teemat kommenteerinud pole? Viimased korrad kui ma olen midagi kuulutanud, on sinna alla tulnud mingid täiesti mõttetud postitused ja kui ma nüüd tahaks märku anda, et olen kuulutamisest ikka huvitatud, aga teema on teisel lehel juba, siis pean esialgset postitust lihtsalt muutma ja uut postitust ei tohi ka teha, kuigi ma teemat enam tõsta ei saa? Keegi ei saa ju niimoodi ikkagi teada, et ma justkui uuesti sama asja kuulutan. :kiiver:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19.10.2009 22:34 
Eemal
moderaator

Tõsta peaks saama enda algatatud teemat, ka siis, kui viimane postitus sinu kirjutatud ei ole.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 20.10.2009 2:19 
Eemal
admin

Just, tõsta saad enda algatatud teema, kuhu keegi pole 7 päeva postitanud. Kui ei saa, siis anna julgesti teada, uurime, milles probleem.

Mis läbusse puudutab, siis seda ma üritan jõudumööda kustutada (just uuematel-aktiivsetel kuulutustel, teised kustuvad niikuinii mingi aja pärast). Võib ka privas märku anda, kui on soov saada oma kuulutus "puhastatud".

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid