Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 20.11.2017 9:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Sadulad
PostitusPostitatud: 12.01.2013 13:13 
Eemal
kasutaja

Oleksin tänulik info eest Barnsby Club sadulatest!
Soovitate? Kuidas vastu peavad? jne. :)

Sammuti võiksite omaltpoolt soovitada sadulaid, mis just teile meeldivad ja miks. :)

Parimat,
piu

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Sadulad
PostitusPostitatud: 12.01.2013 20:05 
Eemal
kasutaja

Barnsby club peaks olema Barnsby säästumudel. Kui rahaliselt muud ei võimalda, siis pigem otsi mõni kasutatud Stübben või Kieffer, mis peab kordades kauem vastu. Sellise võib saada u 3-400 euriga uuema mudeli juba.

Ise olen nii ära harjunud oma Prestige Arezzoga (ja ka teised Prestige mudelid mõned), mis on kitsa istmega. Näiteks Antarese sadulas tunnen ennast jube ebamugavalt.

Kahjuks pole õnne olnud mõne kvaliteetsadula otsas istuda, aga sa vist nagunii oled huvitatud odavama otsa sadulatest.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 12.01.2013 23:16 
Eemal
kasutaja

sham kirjutas:
Barnsby club peaks olema Barnsby säästumudel. Kui rahaliselt muud ei võimalda, siis pigem otsi mõni kasutatud Stübben või Kieffer, mis peab kordades kauem vastu. Sellise võib saada u 3-400 euriga uuema mudeli juba.

Ise olen nii ära harjunud oma Prestige Arezzoga (ja ka teised Prestige mudelid mõned), mis on kitsa istmega. Näiteks Antarese sadulas tunnen ennast jube ebamugavalt.

Kahjuks pole õnne olnud mõne kvaliteetsadula otsas istuda, aga sa vist nagunii oled huvitatud odavama otsa sadulatest.

Mulle on lihtsalt soovitatud seda "säästu sadulat". Prestige' i sadulad kahjuks pole absoluutselt minule, Antares meeldib mulle just jubedalt. ;) Otsin endale lihtsalt korralikku ja normaalset sadulat. Pigem kõrgemast hinnaklassist. Aga tahtsin teada, mida teised soovitavad, et siis teaksin mida vaadata. :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 10:01 
Eemal
kasutaja

Siis kui antares meeldib, siis osta antares. Kui otsid kõrgemast hinnaklassist, siis butet pidi hea olema, aga ise kvaliteetsadulatega sõitnud pole..

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 10:28 
Eemal
kasutaja

Antarese viga on, et see pole vahetavate kaartega. Kuna mul on noor, siis pole väga mõtet iga aasta järel uus sadul osta. ;)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 11:46 
Eemal
kasutaja

Prantsuse sadulatega on üldjuhul nii, et medium sobib pea kõigile hobustele :D Kui kuskilt saaksid proovida, kas sobib, siis üldjuhul sobib see pikemat aega. Kvaliteetsed sadulafirmad üldjuhul painutatava raamiga ei tee.

Tegelt tuli mul praegu ette Amerigo Vega, mis minu teada on muudetav, kuigi kvaliteet on selline keskmisem, sarnane Prestigele, Equipele jms.

Tahad sa ikka takistussõidusadulat? Koolisõidukatest pole mul halli aimugi :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 14:03 
Eemal
kasutaja

Universaali ;)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 14:22 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

piu kirjutas:
Antarese viga on, et see pole vahetavate kaartega. Kuna mul on noor, siis pole väga mõtet iga aasta järel uus sadul osta. ;)

Unusta seda "vahetavate kaartega" lugu ära. See on nii nagu paned kontskingadel teist körgust kontsud - ülejäänud osa ei ole enam sellega tasakaalus. Ja samamoodi on sadulaga.

Suurem osa hobustest ei muuda oma seljalihastiku nii ekstreemselt, et ei saaks sama sadula kasutada. Soovitaks vanemat sorti Stübben, Sommer jne ja kui oled kindel, mis suunas hobune areneb ja mida ise tahad, siis vöib ju uuesti valikut teha. Kindlasti ära kasuta algul mingisugust "käibküll" variandi, see vöib hobuse töötahet päris kövasti möjutada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 17:34 
Eemal
foorumi toetaja 2012

Soovitan Kefferit. Uuemad väga prod minu arust. Villatope ja painutatav kaar.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.01.2013 17:49 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Butet soovitan, kui oleks võimalust endal valiks ka selle sadula, või Devoucoux. Istumiselt jälle BD ja CWD meenutavad rohkem Antarést. Samas hobuse koha pealt isegi minu kiitsakama ehitusega hobustele on Devoucoux istunud... Samas olen oma SeaBis Raijmakersiga ka suht rahul :D

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid