Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 20.11.2017 9:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.03.2008 12:57 
Eemal
kasutaja

anneli kirjutas:
Mina ostsin hipost Mountain Horse High Rider saapad, maksid paar aastat tagasi ca 2700. Olen ülirahul. Need on veidi robustsem mudel, võid ka tallihoovil või metsas porilombist rahumeeli läbi jalutada. Ma veel ei tea, kas mind nendega ka võistlustel starti lastakse, eks näis. Aga kellele samuti ei meeldi need nö klassikalised mudelid või tahab treeninguks midagi, siis soovitan küll.

ma ka ihun neile saabastele hammast, kuid natukene murelikus jah teeb see (iseenesest lahe) robustsus-> kas lastakse võistlema sellistega või ei :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 24.03.2008 17:44 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

Kui saabas on must ja sääreosa ka must ja ilma narmasteta ja muu tiluliluta ja konts ka norm kõrgusega, siis ei keela ükski määrustik nendega võistlemast. Ja et asjas ikka kindel olla, on alati võimalus minna ja peakohtuniku käest järele küsida 8) .

Head võistlemist!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.07.2008 23:10 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Minul on endal firma BR saapad.Mailika poest ostsin 2000.- krooniga.Olen ka hullult rahul kuigi ühe korra on üks saapatald lahti tulnud.(hobune jooksis tagant otsa lihtsalt :roll: )Aga see saabas käis kingsepa juures ja ongi korras :wink: Kas keegi muidu teab mis firma see BR üldse on?Ei ole kuulnud eriti sellest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 12.07.2008 14:11 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma sain Soomest 1200.- täisnahast saapad, aga võibolla mõne jaoks need ei ole eriti midagi. Jalas tunduvad küll mõnusad, sääreosa võiks veits kitsam olla, aga sain sealt vaat et viimase paari (mingi soodukas oli), niiet ei nurise. Firma on Steeds vms...

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.07.2008 17:35 
Eemal
kasutaja

Natuke teemast välja, aga kas keegi oskab midagi rääkida hipoka poe 750.- poolsaabaste kohta. On nad kvaliteetsed? Viimasel ajal olen kuulnud, et ka veidi kallimad lagunevad paari kuu pärast ära, nii et kas siis selline investeering oleks ka mõtekas?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 13.07.2008 18:29 
Eemal
kasutaja

ütlen ausalt mina investeerisin Dublini pool saabastesse ja olen väga väga RAHUL!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.08.2008 14:08 
Eemal
kasutaja

Täna käisin otsimas kõrgeid saapaid paeltega. Hipos ei olnud, Jüri Keskos ka mitte, Kuldse Ratsu poes olid sellised 8500 ja sellise rahaga pole nõus ostma. Veskimetsa poe unustasin esimese raksuga ära nii, et sinna ei jõudnudki, Horteses võibolla oleks, aga kahtlen..?

On kellegil aimu kus müüakse paeltega saapaid? Nüüd vist minek Pärnusse Dietz'i poodi (võistlustel sai proovitud Cavallo saapaid, aga kuna number ei sobinud, siis ei ostnud, poes pidavat aga suurem valik olema), aga enne tahaks kindel olla ega Tallinnas veel mõni koht unustatud pole?

Päikest!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Nahast ratsasaapad
PostitusPostitatud: 20.06.2013 18:54 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Niisiis, vana teema, aga ei hakanud uut ka tegema.

Tellisin endale 3 nädalat tagasi saapad (http://www.ratsavarustus24.ee/ratsasaapad-donna.html), mitte midagi erilist, täna sain lõpuks kätte.
Proovisin jalga, kõik ok, 41 tavaline suurus, aga säär on niiii lai, et tõesti.. isegi kaugelt vaadates nagu mutandile kokku lapitud.

Minu küsimus on, kas kingsepad saaksid neid kuidagi peenemaks teha? Selline kummiosa on luku juures, et veel veniks (naljatilad..selline säär ja peab veel venima). Ilma selle kummita oleks vast täpselt paras, aga ei julge eriti viia neid kuskile kingsepa kätte.
Varsti läheb ema vist kingsepa juurde, et järgi küsida, aga mind rohkem huvitab kas teistel sama jama olnud..

Tagasi poodi ka ei saa saata lähiajal(aka üldse) ning kuskilt mujalt teisi ka pole võimalik osta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 20.06.2013 22:17 
Eemal
kasutaja

saabastel on ju netileheküljel ilusti kõrval mõõdutabel, mille järgi peavadki mega laiale säärele minema. enne ostu oleks võinud seda vaadata..

Aga kingsepal pole mingit raskust saapaid kitsamaks teha, selle jaoks ju nende amet ongi! Pead lihtsalt korralikult selgitama mida tahad.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 20.06.2013 22:30 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Mõõdutabeli järgi nad oleksid sobinud täitsa hästi. Homme lähen käin kingsepa juures ära, loodetavasti ikka suudetakse teha..

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 20.06.2013 22:37 
Eemal
kasutaja

ilmselt mõõtsid valesti, nii pakud ikka ei saa all olla.. ma olen paks ja mul on sääre suurus mingi 35 cm saabastel, enda säär oli 36cm..

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.06.2013 12:54 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

sham kirjutas:
saabastel on ju netileheküljel ilusti kõrval mõõdutabel, mille järgi peavadki mega laiale säärele minema. enne ostu oleks võinud seda vaadata..

.

Ei saa nõustuda selle väitega. Mul on praegu sääre ümbermõõt keskmine või isegi pigem peenemapoolne ja minule paras number ei läheks mingi valemiga ümber. Saapa säär ei tohigi liiga kitsas olla, sest siis hakkab ta pitsitama ja vereringet häirima.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29.06.2013 7:48 
Eemal
kasutaja

saapa säär peab algul vääääga kitsas olema, sest see venib. kui osta kohe paras saabas, läheb säär kortsu ja koledaks kiiresti.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid