Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 20.11.2017 9:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07.08.2007 16:27 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Olen siis ka nüüd tänasest õnnelik saapa omanik :D
Ostsin siis Sergio Grasso omad.
http://www.reiterladen-freising.de/shop ... tiefel.jpg
Tõesti hästi mugavad on.
Tegelt oleks Petrie v Cavallo omad saanud aga ükski neist ei sobinud :(

Aga oskate öelda, millega teie neid hooldate? Lihtsalt tõmbate viksiga üle või?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07.08.2007 16:47 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

ma tegin möödunud sügisel väljamineku ja ostsin nahast madalad ratsasaapad, et noh ikka korralik kraam. päris odavad ka just ei olnud. ja juba hakkavad õmblused hargnema (talvel seisid niigi kapis), ma olen täitsa pettunud :cry:
Hoolduseks kasutan samu asju, mis sadulate/valjaste puhul, seebiga üle ja rasvaga kokku. Üle keskmise mugavad on küll, aga nüüd tuleb kingsepa juurde minema hakata, nagu näha, pole miski igavene... aga lootsin siiski, et kauem kestavad... :roll:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07.08.2007 19:44 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Mul on nahast poolsaapad, milled ostsin osalt sellepärast, et vaja oli, aga ka seetõttu et olid allahinnatud. Firmalt Euroriding(?midagi euroga oli, pole saapaid hetkel käepärast). Ja olen väga rahul :) Hooldan samuti nende samade sadulaseebi ja sadulasalviga :wink: Aasta saab nüüd täis ja täiesti korralikud on. Kusagilt ei hargne, -olgu, uued tallad ostsin küll, sest see riie mis oli tuli ära, aga see oli tilluke asi, pealt on täiesti korralikud ja terved 8) Nii et ei teagi, kas alati on kõige kallim kõige parem :P Muidugi ma ei oska öelda ,mis minu omad allahindamata olla võisid :roll:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07.08.2007 20:55 
Eemal
kasutaja

Poisongirl, kui ma ei eksi siis panid Sa üles Petrie saabaste pildi.
Kusjuures mul ise ka plaan osta Sergio Grassi Bergamo mudel. Tahtsin laupäev ostma minna, oli Mailikaga kokku lepitud, aga pood oli kinni :?

Mis mudel Sul endal on?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 08.08.2007 15:23 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

-kristin- kirjutas:
Poisongirl, kui ma ei eksi siis panid Sa üles Petrie saabaste pildi.
Kusjuures mul ise ka plaan osta Sergio Grassi Bergamo mudel. Tahtsin laupäev ostma minna, oli Mailikaga kokku lepitud, aga pood oli kinni :?

Mis mudel Sul endal on?

ups täiesti võimalik :oops:
http://www.reiterladen-freising.de/shop ... tiefel.jpg
See peakso lema õige. (a ml on ilma paelteta).

irw. ma olen vist täitsa loll aga ma ei oska seda mudelit küll kuskilt leida :D Isegi mitte karbi pealt :D aga kaldin arvama et Vinzenza

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.08.2007 15:00 
Eemal
kasutaja

Eilsest olen ka mina saapaomanik :D

Muide poisongril, mulle soovitati osta need samad hoolduskreemid, mis seal kohapeal müüa oli. Üks siis puhastav kreem, millega tuleb peale igat trenni saapas puhastada ja siis teine hooldav kreem, mis tuleb pärast puhastamist peale kanda. Hooldamine on ülimalt tähtis.
Neil oli üks juhtum, kus naine tuli peale kahte nädalat/või kuud, mul täpselt ei meenu praegu, saabastega tagasi, sest külgedel olid augud sees. Aga just selle pärast, et ei hooldanud oma saapaid, see on niivõrd pehme nahk, et ilma hooldamata võib see tõesti juhtuda.
Niiet, mina soovitaks ikkagi praegu natuke raha panna selle peale, et osta spetsiaalsed kreemid, kui pärast mõne kuu pärast jälle uued saapad osta, sest saabastel on külgedel augud sees.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11.08.2007 18:10 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

-kristin- kirjutas:
Eilsest olen ka mina saapaomanik :D

Muide poisongril, mulle soovitati osta need samad hoolduskreemid, mis seal kohapeal müüa oli. Üks siis puhastav kreem, millega tuleb peale igat trenni saapas puhastada ja siis teine hooldav kreem, mis tuleb pärast puhastamist peale kanda. Hooldamine on ülimalt tähtis.
Neil oli üks juhtum, kus naine tuli peale kahte nädalat/või kuud, mul täpselt ei meenu praegu, saabastega tagasi, sest külgedel olid augud sees. Aga just selle pärast, et ei hooldanud oma saapaid, see on niivõrd pehme nahk, et ilma hooldamata võib see tõesti juhtuda.
Niiet, mina soovitaks ikkagi praegu natuke raha panna selle peale, et osta spetsiaalsed kreemid, kui pärast mõne kuu pärast jälle uued saapad osta, sest saabastel on külgedel augud sees.

Arvatavasti teengi veel ühe kulutuse. Praegu määrin stübbeni vahaga, millega valjaidki määritakse.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.10.2007 15:45 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

aga kas kaegi saaks ehks iia postidada cavallo kodulehe kuna ise ei tea :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.10.2007 20:15 
Eemal
kasutaja

Olles kursis jalanõude hooldusega siis tegelikult on lood nii et sadula kreemide/vahadega ei ole soovitatav (loe: ei tohiks) saapaid hooldada.Enamus ratsasaabaste müüjad ka mainivad seda (Dietz kindlasti!).Poolsaabaste ja üldse nahast saabaste hoolduseks soovitan kasutada spetsiaalseid vahendeid.Ise kasutan saabaste hoolduseks Colloni tooteid ja olen väga rahul.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.10.2007 22:44 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

Aegajalt võiks saabastele ka kinnaviksi näidata 8) . Ainult sadulaseebi ja vahaga ikka ei ole soovitatav küll hooldada. Igale asjale oma. Peale kasutamist peaks aga kindlasti eemaldama igasuguse külgehakanud mustuse.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29.10.2007 23:19 
Eemal
kasutaja

Kui mina endale saapad ostsin, siis kohe muretsesin sealt samas poest ka spetsiaalselt selle firma saabastele mõeldud hooldusvahendid. Näiteks Petrie ja Sergio Grasso saabastel on küll oma ´´isiklikud´´ kreemid olemas.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30.10.2007 0:14 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

kas harilik kingaviks ei sobi? :shock:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30.10.2007 17:51 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma kahjuks pole siiani veel kuskilt saanud seda kreemi. Hipokal ega viljandis tookord polnud :S
Olen määrinud naharasvaga. Mingi hästi pehmeks/paindlikuk tegi. Tahtsingi küsida, et ega see saapa juures halb vms pole? :oops:
Ja seda ka kas peaks ostma selle saapa vormihoidja, või piisab millestki muust?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30.10.2007 18:24 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

Abbatisa kirjutas:
Aegajalt võiks saabastele ka kinnaviksi näidata 8) . Ainult sadulaseebi ja vahaga ikka ei ole soovitatav küll hooldada. Igale asjale oma. Peale kasutamist peaks aga kindlasti eemaldama igasuguse külgehakanud mustuse.

Vabandust!! Kingaviksi :lol:

Lugege alati postitus üle, enne kui saadate.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30.10.2007 18:36 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Sain ka endale hiljuti uued nahksaapad. Tegu siis Petrie saabastega, mis on täpselt minu maitse järgi.
Esimesed trennid nendega olid küllaltki ebamugavad. Olid ju ikka sellised kõvad ja kanged, jalusele toetada oli küllaltki raske, jalg libises tihti sügavale jalusesse jne, jne. Peale mõnda kasutamiskorda muutusid saapad pehmemaks, painduvamaks ja läksid minu jala järgi. Eks nad lähe siiani iga trenniga järjest paremaks, kuid praegugi on juba väga hea nendega ratsutada!
Olen neid praegu puhastanud Stübbeni nahahooldusvahendiga, aga üldiselt on ka plaanis spetsiaalne vahend leida.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 58 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: