Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 24.09.2018 11:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Metsapiiga tall
PostitusPostitatud: 08.01.2010 19:01 
Eemal
kasutaja

kas keegi oskaks üelda metsapiiga talli kodulehte ( kui tal on ) või siis rääkida sellest lähemalt küsimuste vastused võiksid olla :
On seal head hobused ?
Palju maksavad trennid ?
Olen käinud seal ainult ratsa teist tallist ja ma nägin seda talli ja ma mõtlesin seal vahelduseks käijaa . :roll:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Metsapiiga tall
PostitusPostitatud: 09.01.2010 11:14 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma olen seal paar korda käinud. See on üks ilusamaid talle, mida ma Eestis näinud olen. Asub suurepärases kohas ja tall on ise väga kena välimusega. Hobuseid on seal erinevale tasemele, niiet nii algajad kui ka edasijõudnumad peaksid endale hea hobuse saama. Kodulehte neil vist pole, ma ei oskagi öelda, kas seal enam ratsatrenne võtta saab, paar suve tagasi veel sai:)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09.01.2010 17:19 
Eemal
kasutaja

Peaks vist ikka saama . Käisin seal äsja perenaisel ratsa külas aga mitte üksi , aga siis mul ei tulnud pähe küsida :// . ja siis sõber rääkis et keegi ei käi seal eriti või ei käi üldse . mai tea . ja siis ma mõtlesin et hakkaks seal käima , aga mai tea kuidas sinna saada kuna tulime hobustega ülepõldude . ja ma tahaks teada kui palju trenn maksab . tall on muidu supper ilus ,, karjamaad on ka väga kaunid ja plats on ka heasti suur .
nii siis kas keegi oskaks üelda :
Kuidas sinna saad autoga ?
Palju on trenni maksumus ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09.01.2010 22:05 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Metsapiiga talu perenaine on siin samuti kasutaja, kasutajanime võin privas öelda, kui soovid.
Meenutaksin siiski, et igas tallis ei saagi igaüks ratsutada, ei pruugi toimuda treeninguid. Inimesel ei ole kohustust oma hobuste selga iga küsijat lubada. Kas ja kuidas Metsapiiga talus ratsutada saab, on mõttekas küsida otse talli omanikult, mitte foorumi üldsuselt :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10.01.2010 12:52 
Eemal
kasutaja

Njaa , võid üelda küll .Ma olen samas sinuga päri , aga ma tahtsin lihtsalt teada sellest tallist ühte ja teist kuna mul ei olnud õrna aimugi et tal siin kasutaja on . ;)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10.01.2010 20:44 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Põhimõtteliselt on seal lähedal ka bussipeatus, suure tee ääres, Vilina on peatuse nimi, kui ma ei eksi. Seal lähed maha ja edasi lähed jala mööda väikest teed, ma ei tea täpselt palju sealt tallini teed on, ehk kuskil km v nii:)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid