Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 23.10.2017 8:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kohila tall
PostitusPostitatud: 05.05.2016 10:11 
Eemal
kasutaja

Tere, sooviks teada täpsemalt kohila talli kohta. On kellegil kogemusi ?
Nii palju, kui olen ise suhelnud inimestega, kes seal olnud ja kes käivad hetkel, on väga problemaatiline koht. Treenerit ei ole korralikku, omanik tembeldab ennast treeneriks, aga pabereid pole. Olen ka tema kohta uurinud selle "treeneri" kohta (Carina), tal pole isegi mingeid tulemusi või kes ta üldse on ??? :roll:
Päris paljud lapsed, kes ära läinud sealt, ka täiskasvanud, mitte keegi ei taha midagi sellest kohast teada.
Lapsi terroriseeritakse, nagu aru saanud, on see "treener" veidikene ärevushäiretega, karjub kõigi peale ja kiusab.

Ehk kellegil veidikene parem kogemus ?? Aga no ei ole midagi head kuulnud. Osatakse ainult lapsi kõiges süüdistada ja ei üllata, et lapsed närvihaiged pärast, kui selline terror käib.
Tagant järgi käib väga kole teiste mustamine ja valetamine, et enda nahka päästa.

Ehk olen tõesti valest aru saanud, aga no kas peaks selline inimene üldse lastega tegelema, kui lapsed nuttes tulevad ära "trennidest" ja "treener" ise ei annagi trenne, vaid teised trennilised aitavad teineteist.

Algajad saadetakse maastikule ilma turvavestideta jne. Räägitu põhjal käis 2 nädalavahetust järjest kiirabi tallis ja viis kaks tüdruku haiglasse. See juba ütleb nii mõndagi. Mis toimub seal tallis :?: :?: :shock:
Uurinud igalt poolt, aga no ei ole ühtegi head sõna :(
Pole veel ühtegi talli kohanud, kus oleks oleks midagi nende kohta head kuulnud. Ainult, et liivaplats pidi hea olema.

Kohati hakkab tunduma, et peaks midagi ette võtma sellise asjaga. Laps tahaks ratsutada aga no sellisesse kohta ei julgeks küll saata.

Palun jagada kogemusi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Kohila tall
PostitusPostitatud: 05.05.2016 12:38 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Julged süüdistused treeneri aadressil. :roll:

Tundub, et sul on Kohila talli kohta piisavalt infot ja see teema on tehtud muul eesmärgil kui teabe kogumiseks.

OT: Turvavestide kohta, siis Pärnumaal on üks tore koht, kus lapsed käivad maastikul kaskadeta, sest see näitab hobuste omaniku arvates seda, et laste ja hobuste vahel on usaldus. Kaskad on ebavajalikud ja lausa kahjulikud, sest see võib rikkuda laste suhtlust hobustega.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06.05.2016 14:27 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Mina pidasin üks vahe oma hobust selles tallis. Tõsi ta on, et tooaeg oli võib olla talli oma meeskonna korraldus natuke halb kuna tallimehed vahetusid tihti kuid nutvaid lapsi ma ei näinud kyll kordagi.
Pigem oli probleemiks laste lohakus- ei hoitud korda, ei koristatud enda järelt, varustusse suhtuti lugupidamatult, isegi võeti luba küsimata võõraid asju, mida mitmetel juhtudel ei toodud tagasi, platsi eeskirjadest ei peetud ja ei peeta siiani kinni ( ei koristada hobuste järelt põhiliselt). Ilmselt see lohakus, just laste poolt, ei ole ka endiselt kuhugi kadunud. Riietusruumis oli nagu sõda pidevalt üle käind, tühjasid pakendeid isegi ei viitsitud prügikastini toimetada.. No millest me räägime, kui lapsed absoluutselt ei oska võõrast vara hoida..
Kui mina oleksin talli omanik, siis ei vaataks ma ka hea tujuga pealt, kuidas jäetakse sopased kaitsmed talli suvaliselt põrandale vedelema, kuidas ei pesta sopasel ajal hobuste jalgu peale trenni puhtaks, kuidas lihtsalt asjad kaovad ja keegi midagi tagasi ei too jne.
Carina ja tema ema mõlemad on väga soojade südametega. Kuid ka kõige sõbralikumatel ja toredamatel inimestel viskab üle, kui reeglitest ei peeta miskit. Kaua sa ilusti palud?!
Carinal endal ei ole tõesti treeneripaberit taskus kuid samas käib neil paberitega treenereid tallis pidevalt ning kõigil on võimalus trennidest osa võtta. Mina oskan nimetada Raul Kaunat, Marika Vunderit, Varju Kuusemetsa, Ave Kuusemetsa. Lastele on antud võimalus käia ka väljas pool talli treenimas.
Maastikule minnakse üldiselt kambas ning kaskad on lastel ja kõikidel teistel ka alati peas!
Mina oskan nii palju rääkida. Igal pool on omad plussid ja miinused.Minu meelest on Kohila tallis enam vähem okei ja tundub, et nad ikkagi tegutsevad ka selle nimel, et talli ja treeninguid aina paremaks muuta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06.05.2016 19:00 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Mis turvavestidesse puutub, siis ei ole kuulnud küll, et meil ükski tall neid üldse laenutaks.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid