Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 21.07.2018 17:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ecu tallid
PostitusPostitatud: 17.05.2015 18:25 
Eemal
kasutaja

Tere!
Kas keegi oskab rääkida midagi Ecu tallidest. Olen kuulnud, et seal pidi päris hea olema. On plaanis sinna minna, aga kas keegi oskab rääkida sealsest treenerist, kuidas seal inimesed on jne? Ja kumba talli soovitate rohkem, kas Ecu tali e või Tartu talli?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Ecu tallid
PostitusPostitatud: 17.05.2015 18:38 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

Ma ei ole Ecu talli trenni näinud, olin aga sponsorina üks kord seal kohapeal ja vaatasin muidugi natuke ringi. Minu märkused - kuid ma pole süvenenud:
- väga heas seisundis tallid, suured boksid, hea allpanek
- hobused tundusid heas toitumuses, hea lihastikuga (aga tuima näoga)
- maneez on suur, avar ja väga moodne.
Minul jäi esimese pilguga positiivne mulje.

Tartu tallide kohta piisab mulle sellest, mida ma eelmises Oma Hobus nägin - ja nad olid ometi "eeskujulikud" pildid:
- kapslid takistavad hobustel hingamist ja on liiga kövasti kinni
- sadulad väga palju liiga ettepoole pantud ja seega hobustele valusalt abaluu peal
- lastel köva toolistak, liiga lühikesed jalused, hoiavad ennast ratsmetest kinni

Lisaks veel, et olen mitu inimeste käest kuulnud, kes seal on käinud, et boksid väiksed, ventilatsioon olemata ning treeneri tase mitte päris stabiilne.

Mina oma kogemustest soovitaks aga Saksa tallid, ma käin seal regulaarselt sponsoreerimas ja nii öhkkond kui meeskond väga meeldivad.

(muutsin oma postituse - sain mitmed valgustavad kirjad ning ei taha reklaamida Ecu tallid kui ma töesti olen vaid 1 kord käinud. Vahest petab esimene mulje)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.05.2015 9:01 
Eemal
kasutaja

Okei. Aitäh selle vastuse eest!
Kuna aga Ecu tallid jäävad liiga kaugele, siis tahaks teada, kas kegi oskab veel mingeid talle soovitada, kuhu liigub ka ühistransport. Saksa tallid on minu jaoks liiga kallid, ning käisin seal kunagi, aga kahjuks treener ei meeldinud. Ihastesse ma kindlasti ei läha. Hetkel Tartu tall kõige lähemal, aga olen nüüd aru saanud, et seal ei ile hobustel head tingimused :( . Palun soovitage talle, kuhu ma minna võiks, kus on head treenerid ja kuhu liigub ühistransport. Kindlasti peab seal tallis ilema hobustel head tingimused!
Või kui leidub mõni inimene, kes viitsiks korra u nädalas tasu eest mulle ja mu õele trenni anda enda hobusel, siis võite julgelt ühendust võtta, räägin siis hea meelega enda ja õe oskustest ja kogemustest☺

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.05.2015 19:53 
Eemal
kasutaja

Ecu tallidesse saab väga hästi ühistranspordiga, buss käib Tartust pm iga tund ja peatub tallist mitte väga kaugel. Ka talvel oli normaalne käia. Pilet oli euro ringis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10.06.2015 15:46 
Eemal
kasutaja

Kas keegi oskaks mulle Ado tallist rääkida. Treenerist, kuidas seal hobustel tingimised on, seltskond jne. Seal on üsna soodsad hinnad ja tahaks seal käima hakata, kuigi tall asub üsna kaugel. Ning kas bussid liiguvad sinna Tartust?
Tänan kõiki, kes viitsivad vastata

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11.07.2018 17:57 
Eemal
kasutaja

Ei soovita väga Ado talli

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ]