Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 14.08.2018 17:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Esimest korda hobuse selga
PostitusPostitatud: 01.08.2011 23:40 
Eemal
kasutaja

stacy Facey kirjutas:
Olgu. Eks ma siis püüan kuidagi. Kas neid aiakindaid kuskilt Grossi poest või säästukast ka saab? Need mulle kõige lähemad poed.

Siin kõrval jookseb teema hobupoodidest Soomes ja keegi stacy Facey soovitab mitmeid häid poode, neis on kindlasti kindaid ka müügil. Ta ise elas üleelmine aasta Soomes, teab neid asju hästi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Esimest korda hobuse selga
PostitusPostitatud: 02.08.2011 8:46 
Eemal
kasutaja

Esiteks kiu! Mis sul minu vastu on? Pead ikka mõnitavalt rääkima, eks? Normaalne on see, jah?
Pealegi tuli välja, et ma lähen hoopis augustis Soome ja sa tõesti arvad, et ma lähen sinna ainult kinnaste pärast. Muidugi võiks juba teised asjad ka osta, aga kes teab, kas ma peale esimest trenni lähen edasi, sest äkki mulle ei meeldi.
Sulle kiu, ei paista mitte miski sobivat!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.08.2011 8:56 
Eemal
kasutaja

Ei taha tõesti kuidagi sinu jutte-küsimusi kommenteerida kuid ilmselt pean ikkagi lahti seletama oma märkuse sisu. Paar aastat tagasi olid sa alles 9 aastat vana ning juba siis päris teadlikuna Soome ratsapoodides ringi vaatamas. Ning ka esimese sadulasse istumiseni oli siis veel 2 aastat aega! Siinkohal veel üks porks selle eest :porgand:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.08.2011 9:14 
Eemal
kasutaja

Väike parandus enda kirjutatud teksti. Ma lähen alles augustis RATSUTAMA.
Ja kiule: Kas sa tõesti oled selline nagu kirjutistest paistad? Õel ja nii? 9 aastasena ma teadsin, kes on hobused ja ma juba siis tahtsin hakata ratsutamas käima. Ma ikka nagu vaatasin ratsutamiseasju ka seal poes eksole. Sa siis oled vaatamata mööda läinud poodides vä?
2 aastat? :shock: Kas sa tõesti ei oska arvutada? MA KIRJUTASIN SADULASSE ISTUMISE TEEMA 10 AASTASELT!

Mõnel pole aru peas, hakkab lapsega vaidlema tühise asja pärast!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid