Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 14.08.2018 16:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.08.2008 16:48 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Enda kukkumisi ei mäleta nii hästi küll aga oma hea sõbranna kukkumist.Oli just soetanud endale noor mära. Läksime siis platsile, et mina filmin ja tema teeb traavi ja galoppi. Kuna kõik sujus kenasti otsustas sõbranna ka paar takistust ületada. Hobune aga oli viisakas ja laskis sõbrannal ise takistus ületada.Sõbranna jäi terveks ja isegi haiget ei saanud.

See on kukkumine mda mäletan. Ronisin sõbranna noore hobuse selga, et traaavi teha. Kaskat polnud kaasas, seega otsustasin, et egas midagi ronin selga. Teen ju ainult traavi. Tegelikult oli asi sellest kaugel. Loomake lasi kõhutuult ja ehmatas selle peale. Joostes metsiku kiirusega galoppi mööda platsi ise tagnt üles vistates. Mina hoidsin kramplikult kinni sadulakaarest ja karjusin. Sõbranna lagistas naerda. Siia maani naerame kogu selle päeva üle. Mina suutsin ennast kinni hoida hetkeni kui mära peatus ja siis sadasin alla. Küll pehme liiva sisse nii, et viga ei saanud. See peale vaatas mära mind sellise pilguga , et noh, mis sul viga on?

:) :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.08.2008 19:21 
Eemal
kasutaja

Krizzu kirjutas: hobune ehmatas kordel mööda kihutava võrri peale. Ma ehmataks ka. (sorry, olen filoloog)

Minu lugu on järgmine. Mu mees läks u. 15 a. tagasi suure pakase ja ilusa lumise ilmaga metsa ratsutama. Rasked ajad, varustust eriti saada polnud. Sõitis siis vildid jalas. Vildid aga suured ja tihedalt jalustes. No vähemalt soojad olid. Mis täpselt juhtus, sellest vaikib ajalugu, kuid kui ta silmad lumest puhtaks sai, laskis hobune endiselt ühtlast traavi, sest vildid ajasid hobu ustavalt edasi ja mees hanges ilma jalavarjudeta. Nii nad eraldi koju jõudsidki.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06.08.2008 21:24 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

mina olen hobustega tegelend nii umbes 7 aastat..Selle aja jooksul olen natsa kukkund ka,aga mitte just eriti palju...ja nii palju õnne on old,et yhtegi luud kunagi murdnud ei ole..:P
1. Olin siis alles väga algaja kusagil nii 3 kuud ratsutanud.Läksin siis yhe hobusega metsa ja keerasin ta sihi peal tagasi,kuna seal oli hea liivarada ja tore oli galoppi harjutada:D..igatahes keerassin täiesti nii,et hobune sammus rahulikult,aga äkki ta pöörde peal komistas ja mina käisin kukerpallis yle kaela...maandusin jalgadele:)
2.Sama hobusega sihi peal...Tulin siis galopis kodu poole tagasi kui äkki hobune otsustas galopi pealt järsu pöörde vasakule metsa teha..metsas ta mudugi kukkus esimestele jalgadele ja mina maandusin selili sambla sisse...mõnus pehme oli mudu:)..
3.Käisime sõbrannaga metsas sõitmas.Mina ja yks teine tydruk olime yhe hobuse seljas ja sõbranna teise hobuse seljas.Kaasas oli ka varss,kes otsustas põllu peal võidu joosta.Varsa ruunast issi arvas aga et no ei...mingi tatikas talle pähe kyll ei tee ning kiiruse lisamiseks ja yleliigsest koormast lahtisaamiseks virutas ta täiest jõust tagant yles.Tagumine tydruk lendas mudugi kohe tasakaalust välja ja tõmbas minuga ka kaasa...igatahes peapeale pole tore kukkuda:lol:...väike peapõrutus oli ja pidin mõned päevad ikka voodis lebama.
4. Noh jah oma kalli Paani seljast on saand ka paar korda alla käia...aga ta oli noor jne..need on sellised pisemad potsatused.

aga kõige naljakam kukkumine polegi yldse minuga toimund vaid mu õega.Läksime sõbranna juurde ratsutama.Tal oli selline raskeveo ja mingi muu tõu segu hobune...suur ja ilus..Õde mudugi pold ka eriti mingi kogend ratsutaja nagu ka minagi tol ajal..Läksime siis põllu peale, sadul oli meie arvates väga ilusti kinni, yhesõnaga sadulavöö oli piisavalt
pingutatud.Lasime siis õe koos hobusega põllu peale kõndima,ise läksime põllu teise otsa. Äkki kuuleme sellist mydinat ja kiljumist.Õde ja hobune kihutasid meie suunas.Õde paanikas ja hobune mudugi ka paanikas õe kiljumisest.Lõpuks hakkasime vaatama,et sadul vajub yhele kyljele.Pidasime siis kõik hinge kinni, et õde kõhu alla ei käiks. õde pidas ilusti vastu ja kui nad meieni hakkasid jõudma aeglustas hobune sammu ja jäi lõpuks meie juures seisma.Kogu selle kihutamise ja kylje peal sõitmise juures õnnestus õel seal seljas pysida,aga niikui ta meieni jõudis ja hobune seisma jäi kukkus ta nagu kypse õun sealt alla:D...naersime ikka kõva kõhutäie:)

mudugi oli naljakas aga nyyd tagasi mõeldes oleks see asi võin ikka väga täbarasti lõppeda:)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 17:11 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Minu tänane kukkumine jäi videolindile.
http://toru.ee/view/63bcd9142c8a

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 17:57 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

hobune terve?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 18:02 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Pamplemousse kirjutas:
hobune terve?

Esmapilgul tundus jah, et hobune on terve. Eks homme ole näha, kas ja kust tal kange on. Mul hakkab kael kangeks tõmbama.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 18:14 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

vana sa raxel muidu oled?:)

Loodan , et hobune terve. Kukkumine oli küll jube.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 18:16 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Pamplemousse kirjutas:
vana sa raxel muidu oled?:)

Sa ei tea, et naiste käest vanust ei küsita?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31.08.2008 18:16 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

andesta, mu rumalus :(

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.09.2008 11:21 
Eemal
kasutaja

Kukkumine oli tõesti kole, aga ära nüüd pahanda, mis sellel huumoriga pistmist on ?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.09.2008 11:22 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ei olegi huumoriga pistmist, aga kuna selle all oli kukkumistest juttu, ei hakanud uut teemat tegema.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01.09.2008 11:26 
Eemal
kasutaja

Loodan südamest, et kõik korras.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 12.09.2008 11:46 
Eemal
kasutaja

Kas seda nüüd huumoriks pidada saab aga kummaliste kukkumiste alla kuulub siiski selline vide (Loodan et seda kuskil veel pole) http://www.youtube.com/watch?v=_j6Z8092lmM

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 12.09.2008 15:10 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

raxeli kukkumine võttis kyll sydame alt kylmaks väheke :? Esmapils on selline,et kas nyyd hobune murdis mõne jala või keegi murdis kaela..

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: kukkumised
PostitusPostitatud: 02.03.2009 14:30 
Eemal
kasutaja

Olen 3 korda kukkunud. :D Kaks korda järjest oli. Üks ei olnud valus, aga teine oli suht valus, sest siis ma hüppasin okserit. Mõlemad korrad olid galopis. Kolmas kord oli siis kui ma Jukuga sõitsin (noh, jalad lohisesid suht maas :D :) ) ja ta galopis pea alla panin. Siis ma lendasin pea ees kõhuli ja see oligi naljakas selle asja juures.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 46 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: