Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 14.08.2018 16:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Sepad 2009
PostitusPostitatud: 22.05.2009 10:31 
Eemal
kasutaja

1313 kirjutas:
PR UTE, kui sul on inimestega suhtlus probleemid siis see su isiklik asi- mis mökerdad omi näppe igal pool- varsti keegi su loomade ligigi ei tule v telli Saksamaalt- huviatab kedagi üldse su eluke seal mõtetus maailmas- kus mõni kohalikki su vaenlane vaid. Jaksu su õeluse maailma..

Ma pole päris kindel, kas Sina olid see, kes kutsus siin kõiki kallikesteks ja kullakesteks ja kleepis igasugu silte, aga nii vist oli. Seega kallike: lubasid ka mõttetus kohas enam mitte osaleda, piinlik pidada pere ees olema. Vaba voli on Sul edaspidigi mitte sõna võtta, sest suhtlusprobleemid paistavad Sul endalgi olevat ja tekstid ei hiilga ei heatahtlikkuse ega arukusega. No mökerdasin ka veidi näppe oma mõttetus maailmas :D

Oled vist vahepeal kas õigekirjas juurde õppinud või ära unustanud, et kirjutad x-dega. PS. Utega õienda privas, kui see niiii oluline on.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 22.05.2009 19:14 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

JUMALA LAHE WÄRK JU!!!! :shock: :shock: :shock:

kuulge inimesed, tõmmake seda kaklusklubi koomale veic ja elage natuke aega oma elu, või siis seda elu milles te ühe jalaga sees olete,olge siis sitas või siledal teel.aga jumala eest ärge sõimelge ja paukuke siin asja eest teist takka.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29.05.2009 21:50 
Eemal
moderaator
Kasutaja avatar

Right.
See teema on seppadest, okei?
:nui:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.06.2009 12:51 
Eemal
kasutaja

Sepp Andrus käis ka meil värkimas ja oleme kõik nii hobused kui inimesed väga rahul. Suured tänud talle!

Tänades,
Tartu kandi elanikud

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: TEENUS: Rautus ja värkimine
PostitusPostitatud: 17.07.2009 0:19 
Eemal
foorumi toetaja 2012

karlsson katuselt kirjutas:
Rautan ja värgin hobuseid
Hinnad:
4 jala rautamine 450 eek-i
2 jala rautamine 300 eek-i
Värkimine 100 eek-i hobune
hinnad sisaldavad materjali kulu tavarautuse puhul ja on muutumatud.Talverautusele lisandub täiendavalt vajamineva materjali hind.

450.- neli jalga pluss materjal.
Sellepeale ütlevad aadi, Kups ja Reimo, et see on turu solkimine.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17.07.2009 8:34 
Eemal
kasutaja

Turu solkimine või mitte, vähemalt tuleb kokku lepitud ajal kohale ning ei lase enda järgi oodata nagu ülejäänud, see aga loeb kliendi jaoks oluliselt rohkem. Foorumist on ka enne läbi jooksnud seppadevaheline mõõduvõtmine, selleks, et enda teenust promoda, pole mõtet teiste oma maha teha, jätab sellest, kes kraaksuma hakkab, palju kehvema mulje. Ja lõppude lõpuks ei tule ühegli Eesti sepal, kellest vähegi asja on, tööpuudust, eriti vanematel tegijatel, sest hobuseid on lihtsalt kordades rohkem. Sel juhul polegi ju mõtet teise inimese kliendisõbralike hindade üle nuriseda.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17.07.2009 10:20 
Eemal
kasutaja

to resonants

Alati saad ju teise sepa kutsuda kui ei sobi. Pole mõtet siin foorumis niisama ohkima hakata.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17.07.2009 10:50 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

resonants kirjutas:
450.- neli jalga pluss materjal.
Sellepeale ütlevad aadi, Kups ja Reimo, et see on turu solkimine.

:D kuule tegelikult on mitte 450-pluss materjal,vaid 450- ja materjal on hinna sees suvise rautuse korral...nii et loe hoolikamalt.....ja see pole vist eriti ei kellegi asi mis raha eest ma ennast müün ...ei Reimo Aadi ega Kubre .....ja mina ei pea seda turu solkimiseks...pigem pean ma koorijateks neid mehi kes värkimise eest 250 eeki pluss trantsport võtavad ja ligi tuhande krooniseid rautusi teevad......ja kui kellelgi on tahtmine mind minu madala hinna pärast sosssepaks kutsuda siis lasku käia minul pole selle vastu midagi....eks kõik need targutajad ja mustajad on kunagi sosssepad olnud pole kellelgi neist koolitunnistust taskust võtta,vaid on ise nokitsejad ja kogemus on vaid praktika kaudu tulnud.......kurat oligi juba jupp aega vaikne siin,keegi ei vahutanud eriti....igav hakkas juba:P:P:D :kiiver:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17.07.2009 11:02 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Et siis kas need tallipidajad kes pakuvad pokse 1500-2000 eeku eest on ka turusolkijad....suuuremate tallid üürid on ju 4-5 tuhhi kuus poksi kohta ja praegu ma tean nii mõndagi hobuomanikku kes kolib talli kus pole maneesi ja vahest isegi mitte liivaplatsi sõitmiseks ...ja kolivad justament vähema raha pärast .....

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18.07.2009 9:26 
Eemal
kasutaja

Odav hind paneb tavaliselt mõtlema, et mille arvelt suudetakse see võrreldes teistega saavutada, tavaliselt jäetakse riigimaksud maksmata.Loodetavasti on siis karssonil teine nipp?Sest Reimo 100 eek värkimine jääb küll paari aasta taguseks hüveks.Autokütus on tõusnud märgatavalt, sõita kuskile hobuse juurde ja teenida 100 eek, maksta maksud, mis sepale endale jääb? :) :shock:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18.07.2009 13:44 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

ma pole lihtsalt nii kasuahne ja elan vähe suuremat nälga kannatades.....ja igalühel on ju alati võimalik rohkem maksta kui küsitakse :wink: ...ehk kunagi kui ma ka "suur meister"olen hakkan oma töö eest suurt tasu nõudma....aga senikaua kui ma ennast heaks ei pea ei kavatse ma ka oluliselt suuremat raha kasseerida .

nii et hästi ma ei ela ja nälga ka päris ei sure :wink:

Viimati muutis Andrus.A, 23.07.2009 16:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18.07.2009 14:41 
Eemal
kasutaja

Kui 100 eek pluss 50 eek kütus-see teeb sama hinna mis Reimolgi.Ma sain valesti aru, et selle 100 eek sees on sul ka küte.Vabandan.Ja tore, kui kellegil ka kaine mõistus säilinud on, ehk masu toob ka teised spetsialistid maa peale :) (mitte ainult raha vaid ka ooteaja suhtes).

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18.07.2009 15:18 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

loll oleks ju loota kah et ma põlvasse läheks saja krooni eest üht hobust värkima...aga kui seal samas põlvas on juba 10 värkimist ....või mingi kogus rautamisi .....siis on teine jutt....asi on kogustes kinni
.....ma leian et see on koostöö ja lävimise puudulikus kui külapeal on 7 hobust ja iga omanik kutsub eraldi sepa omale ja maksab suuremat raha..kuigi võiks kokku leppida ja kõik ühel päeval teha ja soodsama hinnaga.

ja kõik oleksid õnnelikud nii sepp kui ka hobuomanikud

ja üldiselt ei koti mind apsoluutselt kui palju keegi raha küsib või ei küsi ja ma ei taha kedagi "maapeale"tagasi tuua,,eks iga mees hindab oma oskusi erinevalt ja võtab ka selle järgi tasu .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18.07.2009 17:49 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

karlsson katuselt kirjutas:
...eks iga mees hindab oma oskusi erinevalt ja võtab ka selle järgi tasu .

Täpselt nii ongi, kvaliteet maksab.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19.07.2009 22:35 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Keegi teab, kus Veikko praegu on? Telefon on välja lülitatud juba pikemat aega.(no tegelt nädal :) ) Krt, hobul juba kolm rauda alt ära.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 77 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: