Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 20.08.2018 0:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Sepp Reimo
PostitusPostitatud: 13.03.2010 17:18 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

OT
resonants kirjutas:
Kle Reimo see on sinu kohta väga viisakas sissekanne, arvestades seda, mis sa muidu foorumist arvad...aga ega Ebbe ei lasekski sul midagi räigemat kirjutada;)
Aga KITSE väljendi kohta saab aru, et pole libakonto;)

Nooo, see nüüd kyll mingi näitaja pole ;) Ma tean vähemalt 20 inimest, kelle igapäevases sõnapruugis see väljend esineb :. :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.03.2010 20:26 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

Einoh! Mina puhtast südamest soovitasin seppa, kes teemaalgataja naabruses kindlalt aegajalt käib ja ei arvanud, et kujuneb säärane teema, et lausa arvutipõlgurid peavad enda turvalist elu muutma hakkama :D Tuhat vabandust...
Aga ilmselt on iga hobuseomaniku sepaeelistus maitseasi ja selle üle ei vaielda :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13.03.2010 22:23 
Eemal
foorumi toetaja 2010
Kasutaja avatar

Töötu külasepp kirjutas:
Olen meelitatud, et lõppuks puudutasite minu personaalküsimust. Sellega meelitasite mind esimest korda oma foorumisse. Pean vist vabandama nende ees kes on pidanud mind asjatult ootama. aga väheka mõtlemisainet teilegi: juhul kui elate kohas kuhu sepad harva satuvad, on alati võimalus - rentige treiler ja kits treilerisse. Siis on alati võimalus valida seppa ja pole vaja arutada teemal, miks sepp kahe hobuse värkimise peale poolt päeva ära ei kuluta - kui kulutaks, oleks nördinud arutajaid veel rohkem.

Tervitades - verivärske arvutikasutaja Sepp Reimo, kes on Teie tähelepanust väga liigutatud. :porgand:

Tere Reimo!
Tere tulemast meie sõbralikku (?) foorumisse :lill: .
Karudki pannakse tantsima. Asi siis üks sepp ka lõpuks arvutit panna kasutama :wink: .
Tervitab Taive.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.03.2010 17:53 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Tere Reimo!

Aitäh, et oled aidanud minu hobuse jalgu. Suured tänud

Tervitab;

Maija

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.03.2010 19:54 
Eemal
kasutaja

See on siin huvitav teema. Olen Nailissaga samast kandist.

Pean tunnistama, et paremat tööd kui Reimo, ei ole ükski teine seppadest minu hobuste kallal teinud. Olen aastaid ühe-kahe hobuse omanik ja ega Sepp alati teadnud, et need just minu kallid kitsed olid kelle papusid ta korrastas aga ...
Ma töötan täiskohaga ja pean nüüd oma hobuseid ise. Seega on minu jaoks väga oluline, et kokkulepitud kellaaegadest kinni peetakse, sest ma sätin ju sepa öeldud kellaajaks ennast koju. Kui ma, olles mitu tundi oodanud, pean pärast tehtud telefonikõnet järjekordselt tõdema, et täna ikkagi minu juurde ei jõuta, ja nii korduvalt, siis teeb viha küll.
Hobused on mul viisakad, maksan kohe aga olen korduvalt pidanud ootama jäämagi.

Seega on tulnud vanast teenusepakkujast loobuda. Otsisin uut seppa. Käiski üks palju kiidetud Reimo konkurent. See töö, mis ta tegi, et kannatanud kriitikat. Ju sepal oli kiire, lohutas mind mu sõbranna, siis ta ei tee hästi. Selle eest, et ma olen alati saanud Reimolt kvaliteetse töö, olgu tal kiire või mitte, müts tema ees maha aga...

Eks litsidki jäävad vanaks ja vahetatakse nooremate vastu välja-mis sest, et neil noorematel ei ole nii suuri kogemusi-nad on selle võrra püüdlikumad :). Turg areneb ja teenusepakkujaid tuleb juurde.
Nüüd on mul käinud värkimas sõbranna mees (ta ennast sepaks ei nimeta), kes ka tasapisi seda tööd õppinud ja hobuste jalad on korras ja kena vaadata, olen väga rahul.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.03.2010 22:20 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Dida kirjutas:
OT
resonants kirjutas:
Kle Reimo see on sinu kohta väga viisakas sissekanne, arvestades seda, mis sa muidu foorumist arvad...aga ega Ebbe ei lasekski sul midagi räigemat kirjutada;)
Aga KITSE väljendi kohta saab aru, et pole libakonto;)

Nooo, see nüüd kyll mingi näitaja pole ;) Ma tean vähemalt 20 inimest, kelle igapäevases sõnapruugis see väljend esineb :. :D

Jah, kits on teine sõna hobuste kohta, ka inglisekeelne versioon on levinud :)

Aga ma tahtsin ka Reimot kiita ja tänada. Sest tema oli esimene sepp kes minu põrgulise kapjade kallale sai ja esimese korraga selle kolmeaastase värkimiskogemuseta murelooma kabjad nii nii ilusaks tegi, et mul oli ikka jõudu ja jaksu, et mitte käega lüüa. Samuti kinnitas Reimo (erinevalt ühest tuntud vetist), et need kabjad saab korda. Said, kolimisest tingituna teise sepa tööna, aga Reimo oli esimene kes seda lubada julges. Õieti tegin, et uskusin.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.03.2010 0:07 
Eemal
kasutaja

Üllatavalt vähe negatiivset kriitikat, arvestades seda kui paljud on pidanud mind ootama ilma asjata :o
Tihti pean tegema oma plaanides muudatusi, kuna tuleb seada paika prioriteedid (võistlevad hobused vahetult enne võistlusi, ootamatult Eestist minema sõitvad müügihobused, üllatused turismitaludelt kõrghooajal ja lisaks igasugused kabja traumad ja õnnetused).

Ja lisaks sellele, kuna ka sepp on inimine, siis peale toredamaid võistlusi alati esmaspäeval tööle jõuda ei õnnestu :myyr:

Aga olles klienditeenindaja (lits), suhtun mõistvalt sellesse, kui kärsitumad leiavad mõne kolleegi, kes saab eoses väiksema töökoormusega tulla kiiremini (algaja või vana litsi :kiiver: ). Olles olnud ka ise kunagi algaja ja peadselt vana (või siis juba (ütles eit)), saan aru, et tööd peab jätkuma kõigile.

Olles algaja arvutikasutaja, ootaks huviga kõikide klientide, kolleegide arvamusi ja kommentaare, kuna mulle on alati meeldinud aus ja otsekohene jutt ja kriitika on alati teretulnud. :porgand:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.03.2010 0:12 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

... olen ka olemas, kuid Reimo pole minu juures kunagi käinud: mina pole tema kohta küll mitte midagi halva kuulnud. Ja mina kuulen ikkagi palju. Niiet: joudu!!!

Ute
PS: Kas Reimo liigub vahest ka Louna-Eestis?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.03.2010 7:55 
Eemal
kasutaja

Üksikule kitsepidajale on teiste prioriteedid nagu hane selga vesi,eks ise ikka esmatähtis :lol:
Keegi siin urises, et Reimost ka nüüd teema, kuid igavaks see teema jääb, sest töö kvaliteedi osas pole mitte midagi halba öelda, lisaks inimesena alati oodatud, ainuke mis häiris, olid pikad ooteajad, aga eks ta teab seda isegi.Tunnustusena seegi, ehk kuigi Reimo "ajab" oma kliente teiste seppade manu, siis mitte ei taha nad minna.Nii meiegi jaoks oli ta ainuke sepp.Jaksu selles raskes ametis ja ära neid metsakitsesid päris peast vistka! :porgand:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.05.2010 14:22 
Eemal
kasutaja

Hehh, ei saa samuti ilma Reimot kiitmata läbi!

Kuulun ju samuti kategooriasse "kaks kitse võsa vahel" :lol:
Mina väidaks vastupidist - Reimo on sõnapidaja. Kui lubab, siis tuleb. Pluss veel kaotatud rauda tagasi löömine. Isegi imestan, et kuidas ta jaksab ja viitsib. Lisaks veel tohutult positiivne olek. Mul on igatahes pärast ta käiku veel mõnda aega hea tuju!
:porgand:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08.06.2010 18:18 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Kas keegi mulle härra Reimo numbrit oskab öelda? (Pivas näiteks).Äkki ta on nõus mu 2 noort mitte sepaarmastajat värkima tulema...Oleks väga tänulik..

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27.07.2010 14:08 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

On keegi kursis Reimo hetkelise olukorraga? On elus ja terve? Kohale ei ilmunud ja telefon väljas juba paar päeva. Teeb juba murelikuks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27.07.2010 15:13 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma ka enne proovisin helistada ja oli väljas. Aga juba paar päeva väljas... loodame et lihtasalt väike suvepuhkus.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 30.07.2010 13:15 
Eemal
kasutaja

Reimol kadus eelmisel nädalavahetusel telefon ära. Soovitan nüüd uuesti temaga ühendust võtta :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.03.2011 18:59 
Eemal
kasutaja

Kas keegi oleks nii tore, et annaks mullegi Reimo nr(privas). Noorukil vaja kiiremas korras Saaremaal jalad ära värkida:)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 52 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: