Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 14.08.2018 16:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Probleem talli leidmisega
PostitusPostitatud: 17.09.2015 20:00 
Eemal
kasutaja

Hei! Palun teie abi, ehk suudate mind aidata.
Suve alguses otsustasin oma vanast tallist lahkuda. Põhjuteks nt see, et mulle ei meeldinud sealne suhtumine hobustesse jne. Leidsin väga toreda uue koha, kus trennis käia. Suvel oli kõik super, aga siis algas kool ja enam ei saanud me bussiga talli. Busse ei liigu eriti palju ja nüüd kooliajal ei saa me tallis käia. Samuti pole võimalik käia nädalavahetustel. Kuid kuna ratsutamissoov on suur, tahaks ikka trennis käia. Nüüd ongi mul valik, kas minna tagasi oma esimesse talli või otsida uus koht? Selle koha plussiks on see, et see on kodu lähedal jne, aga minu arust ei peaks hobust karistama ja hobune ei peaks tegema 4 trenni järjest, aga seal mõned inimesed arvavad et see on just õige.Nüüd ma ei teagi mida teha. Ei tahaks sinna tagasi minma, aga Teised kohad on palju kaugemal ja ka hinnad krõbedamad. Midateie minuasemel teeksite? Kas läheksite esimesse talli ja lihtsalt püüaksite nt hobust mitte karistada ja kandadega toksida või otsiksite uue koha? Kas oskate Tartu juures mõnda head kohta soovitada? Ma loodan, et mõistate mind ja oskate aidata.
:D

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Probleem talli leidmisega
PostitusPostitatud: 17.09.2015 22:05 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Kas sul sellist võimalust ei ole, et käid kellegagi (kellel on auto) koos tallis? Võid ju kokkuleppida sümboolses summas (a la bussipileti jagu)?

Kui ratsutada, siis pigem õppida seda hästi, sest ümberõppimine on tunduvalt keerulisem. Ehk siis, selle kirjelduse valguses ma sinna esimesse talli kindlasti ei läheks tagasi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Probleem talli leidmisega
PostitusPostitatud: 17.09.2015 23:38 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

Eks Tartu linna lähedal ongi kaks "kurikuulsad" tallid, kus eriti ei öpeta midagi, kus hobuste elu väga karm ning ei tea, mis kasu on sellisest "ratsutamisest" mida seal tehakse.

Soovitan Saksa talliga ühendust vötta ning kindlasti nagu siin soovitatud: uuri kes sinna niikuinii söidab, äkki vöetakse Sind kaasa. Aga seal on väga tore öhkkond, hobused heas seisundis ja hoitud - mul jättis küll väga hea muljet.

Ma ei välista, et Tartu kandis on veel head tallid, ma teistega niiväga kursis lihtsalt pole.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid