Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 21.08.2018 5:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kati Saara sünnipäevapidu (ehk tule taevas appi)
PostitusPostitatud: 23.03.2012 7:32 
Eemal
foorumi toetaja 2014

Sfinks kirjutas:
Sanna poolt õige tähelepanek. Google leidis ta nime küll treenerikoolituse eksamile pääsenute nimekirjast, kuid...

Mis mind häirib on asjaolu, et teema püstitus ei ole konstruktiivne, vaid lahmiv ja õel.

Jah, päitsed ei peaks olema valjaste all.
Jah, valtrapp on halvasti sadula all.
Jah, piltide pealt ei tundu tegu just teab-mis-asjatundjaga, aga so what? Kas me lööme risti nüüd kõik need, kelle tegemised meie silma mingil põhjusel kriibivad? Oh, wait..me oleme seda siin foorumis juba aastaid teinud...Kurb.

Need on kolm peamist asja, mis minu silma kriipisid. Sellegipoolest ma leian, et hoolimata neist möödalaskmistest oleks saanud tähelepanu juhtida märksa viisakamalt. Ilma kedagi wannabe-western ratsutajaks tituleerimata. Ironiseerimata selle üle, kas kõnealune isik on tarbinud mingit köhasiiripit (Roki sõnastuses kõhasiirup) või kas tal on ikka aru peas ja silmanägemine alles.

Roki, Saaremaa teemas olid sa seisukohal, et vaid piltide põhjal ei saa sa teha enamat kui oletada. Vahet ei ole, et pildid olid märksa kõnekamad kui KSV omad. Hea oleks, kui sa oleksid seda põhimõtet järginud ka seda teemat tehes. Veel parem oleks, kui sa ei oleks silmakirjalik. Siin teemas linkisin ma 2 pilti sinu albumist, kus olid lapsed ilma kaskata hobuse seljas. Erinevalt KSV piltidest, kus ta on koos lapsega hobuse seljas ja lapsel oli kaska peas, oli sinu piltidel laps üksi (kaskata!) hobuse seljas. Aga oh, well... täiskasvanu seisis seal väga kõrval, seega probleemi pole. Wtf? Milles seisneb lapsetapmine pildil 20? Ok, ma nõustun, et see ei ole just ohutuim viis ratsutamiseks ja pigem võiks sellist ratsutamist vältida, aga palun räägi nüüd lapsetapmisest.

rebus- KSV kindlasti mitte ei postitanud seda ise Delfisse. Ajakirjanike teema siiski :wink: Kas ja millist kriitikat me sealt saame- on see alati inimestele teada? Ma arvan, et KSV on piisavalt kaua meedias figureerinud teadmaks, kuidas pildid, artiklid ja intervjuud meedias omasoodu võivad hakata arenema.

Ei, ma ei pea neid pilte naljakateks. Ma arvan, et meil kõigil on õppimis-ja arenguruumi. Ka minul. Ma arvan, et teisi kritiseerides ei tohiks me unustada viisakust. Kui mitte pildil olnute suhtes, siis vähemalt võiks olla viisakad kaasfoorumlaste ja kõigi teiste lugejate ees.

Ma leian, et sul, Roki, oleks viimane aeg minna suhtlemiskoolitusele.

Ära vaidle vastu, mul on alati õigus...

JUst, nii nagu saaremaa teemaga, nii ka siin - kuigi on üksikuid probleeme, hullu pole midagi,pealegi me ju HOOLIME kõik nii väga ja oleme viisakad ja loodame, et kõik saaksid ikka meist õieti aru .
Varsti ei imesta keegi, kui hobused on ebaviisakalt öeldes sitased ja kõhnad - aga muidu ju tore kõik!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 10:18 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Poleks ma foorumis seda teemat lugenud, poleks neid Delfi pilte ka näinud. Mis nendel piltidel kujutatud, kas õige või vale, see on juba igaühe otsustada ja tublimate arvamusi loeme siit välja.

Seega rokile :lill:

Roki on nagu ta on - terava keelega ja ütleb kõik ausalt välja. Ja selliseks ta ka jääb.
Eks selleks foorum on, et end välja elada ja oma arvamust siia postitada. Seega anname talle selle võimaluse. Vastasel juhul tuleb igaühel teha kinnine grupp, kus saavad kommentaare postitada vaid valitud isikud.
Ute kohta ka ju pidevalt virisetakse.

Julge inimene ütleb välja oma seisukoha.

Järve Tallid
Ratsaklubi El Awrah Endurance Team

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 12:33 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Nu küll teil on ikka aega vahtida ja uurida siukseid asju, minge parem õue. Mind absull ei kõiguta mingi Kati teema, ta on koguaeg tundunud veids teiselt planeedilt, samas temasugused rikastavad teatud moel inimesi :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 13:11 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Arabello kirjutas:
Nu küll teil on ikka aega vahtida ja uurida siukseid asju, minge parem õue. Mind absull ei kõiguta mingi Kati teema, ta on koguaeg tundunud veids teiselt planeedilt, samas temasugused rikastavad teatud moel inimesi :)

Kahju, et siin ei ole sellist nuppu nagu "Like"

Järve Tallid
Ratsaklubi El Awrah Endurance Team

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 14:28 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ausalt öeldes hakkasin lausa naerma vaadates neid pilte põgenevast valtrapist ning samal ajal lugedes Roki kommentaare nende kohta. Ilmselt olen julmur.

Mulle tundub ka kummaline, et valjaste all olevatest päitsetest ja ära libisevast valtrapist nii dramaatiline teema tehakse. Minu meelest on kaela peal asuv sadul ning roostes suulised palju hullem ja sagedasem vaatepilt. Päris huvitav, kui keegi selliste piltide pärast nutma hakkab.
Tõenäoliselt kritiseeritakse KSV-d nii kõvasti, kuna tegemist on avaliku elu tegelasega, kes ka hobustega meedias figureerib. Ja tavainimese jaoks pole võib-olla neil piltidel midagi halvasti.
Kui oleks tegu suvalise inimese pildiseeriaga Fotoalbumis, kas siis oleks tehtud see teema? Kas reaktsioonid oleksid sama tugevad olnud? Ei usu eriti.

Nagu Arabellogi, arvan ma, et paljud ei jaga KSV-ga päris sama planeeti.
Erinevus rikastab...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 15:51 
Eemal
foorumi toetaja 2014

:mrgreen:
Lupus kirjutas:
Ausalt öeldes hakkasin lausa naerma vaadates neid pilte põgenevast valtrapist ning samal ajal lugedes Roki kommentaare nende kohta. Ilmselt olen julmur.

Mulle tundub ka kummaline, et valjaste all olevatest päitsetest ja ära libisevast valtrapist nii dramaatiline teema tehakse. Minu meelest on kaela peal asuv sadul ning roostes suulised palju hullem ja sagedasem vaatepilt. Päris huvitav, kui keegi selliste piltide pärast nutma hakkab.
Tõenäoliselt kritiseeritakse KSV-d nii kõvasti, kuna tegemist on avaliku elu tegelasega, kes ka hobustega meedias figureerib. Ja tavainimese jaoks pole võib-olla neil piltidel midagi halvasti.
Kui oleks tegu suvalise inimese pildiseeriaga Fotoalbumis, kas siis oleks tehtud see teema? Kas reaktsioonid oleksid sama tugevad olnud? Ei usu eriti.

Nagu Arabellogi, arvan ma, et paljud ei jaga KSV-ga päris sama planeeti.
Erinevus rikastab...

Tore, kui inimestele sellised asjad nalja pakuvad....aga jutt ei käi ju üldse ainult valtrapist ja päitsetest, teema palju laiem.... kui postitused läbi lugeda. Sellest saab isegi tavainimene aru.
Ja tavainimene saab aru, et kuni hobusel kusagilt verd ei jookse ja ta veel pikali pole kukkunud - ongi kõik JOKK. Oma hobune ju - teen mis tahan!:mrgreen:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 17:12 
Eemal
kasutaja

Mina leian, et kuna KSV on avalik tegelane ja tahab nö. pidevalt pildil olla, siis sellega kaasnevad ka teatud kohustused. Seda enam, et ta on oma ametiks märkinud - hobulausuja. Avaliku elu tegelane peaks olema eeskujuks, vaatamata sellele, et elatakse ehk erinevatel planeetidel.
Keegi ei löö ju teda risti, aga sellist stiili tolereerida ka ei sobi. Leian mina!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 21:46 
Eemal
kasutaja

Lupus,mis teha,mul ei ole savi,kuidas hobune saduldatud on.Mis pärast me neid valtrape siis sina sadula alla topitakse,ilu pärast,kui midagi teha,siis palun korralikult.Siit minu ütlus,nutt tuleb peale.
Kuid, eks issanda loomaaed on suur.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 23:03 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Vb olen ma julm, aga mina end sellest enam ammu kõigutada ei lase, mismoodi kus mis on. Igaüks elagu oma elu, ega see siin jutustamine ju ei aita ja paremaks ei muuda kui te just ise ei lähe konkreetselt Katile külla ja ette ei näita, kuidas siis asjad tglt käivad!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23.03.2012 23:37 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Lupus kirjutas:
Ja tavainimese jaoks pole võib-olla neil piltidel midagi halvasti.
.

Nalja teed? Mis vahet seal on kas "tavainimene" või mitte.Inimene seisis/oli ja naeratas rõõmsal ilmel seal hobuse kõrval kellele teadlikult ebamugavust tekitas ja ignoreeris seda fakti. Paigast ära nihkunud valtrapi, kui see nii paigast ära on, saab kerge käeliigutusega ära tõmmata. Selle asemel oli vaja igatepidi seal hobuse seljas turnida. Inimene ometi teadis kuhu nee dpildid välja jõuavad ja ometi oi nii ignorantne.

rebus kirjutas:
Ja tavainimene saab aru, et kuni hobusel kusagilt verd ei jookse ja ta veel pikali pole kukkunud - ongi kõik JOKK. Oma hobune ju - teen mis tahan!:mrgreen:

Jäi ka minule selline mulje. Mu poolest tehku see inimene muidu mida tahes, aga kui teadlikult hobust trõõpab siis on kriitika ka ära teeninud.

ma ei arva et ma liiga palju ette kujutaks endale kuid mulle tundub see osaliselt nagu vastukajana sellele, et teda kritiseeriti liiga noore hobusega "ratsutamise vms" eest. Justkui tahaks oma piire katsetada. Kati, kas eksin? (niiguinii loed siin)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 25 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid