Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 20.08.2018 0:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 16.01.2008 18:11 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

marie kirjutas:
Kusjuures siinkohal müts maha bermufa ees, kes vaatama küllaltki isiklikule teemale pole siiamaani "põlema läinud", vaid asjalikuks jäänud. :)

Tead, ega ma palju ei kannata ja kui see teema ikka jätkub minu õpetamise teemal, siis ma ilmselt lähen ikkagi "põlema" :oops: Mul on siiski hea treener, ehk paraneb mu tool-istak : )

marie kirjutas:
Bermufa: lihtsalt huvi pärast küsin (kui ei taha, siis ära vasta), kust tuli hobuse müügiotsus? Mitmel pool nähtu-kuuldu järgi tundus mulle, et Sa oled temasse väga kiindunud ...

Ma tahaks koguaeg teada, kust kõik minu kohta jutte kuulevad :D Üks aasta horse showl nägin ühte ammust tuttavat, tema kohe tuli uurima, kuidas Landoletil läheb jne, et tema enda tallis tüdrukud olevat midagi arutanud :lol: Siis polnud Landolet endalegi veel "nime" teinud, võistlenud ei olnud, ainult mõned pildid netis. Ikka teati/tunti. Noh, väike Eesti : )
Tegelikult ma eriti ei tahaks hakata avalikult arutlema, miks ma teda müün. Aga et natukene teie uudishimu leevendada, siis tahaks ma, et talle võimaldataks paremat elu kui minul talle võimalik pakkuda on. Kuna tegemist ei ole siiski 110% terve hobusega (kerge tolmuallergia, mis 2-3 aastaselt algas, kuid õnneks suure raha ja vaevaga väga kergeks sai ravitud. TMÜs anti lootust, et kuna ta nii noor siis oli, et ehk kasvab välja. Tundubki, et kasvas: pole üle aasta kordagi köhatanud, kui välja arvata üks nädal mil gripp ta kallal möllas). Hollandis muidugi on tõesti head tingimused tema jaoks, saab super toitu, elab väliboksis ja veedab regulaarselt koplites aega. Ometigi, kui ma peaksin selle kõige eest ise maksma, siis oleks mul kergelt öeldes "näpud põjas". Hollandis ON väga kallis elu. Ja selle allergiaga on nii, et ma ei või iialgi teada, millal tagasi tuleb. Elan pidevas hirmus, tekitan tekkidega, valin parimaid palasid hobusele, kastan ja märjutan. Ilmselt pole see kõik enam vajalikki, aga kui oleksite ise seda hobust kuulnud hingamas 2005-06 aasta talvel, siis saaksite aru, miks ma nii hirmsasti paranoiatsen hetkel. Ma olen ise ka üks suur paranoia :lol:

Nii et siis jah, heast rahast ka ära ei ütleks ja saaksin kergemalt hingatata teades, et suksul on hea elu (Hollandi meditsiini ei anna Eesti omaga võrrelda). Kui kellelgi sellega nüüd probleem tekib, siis uus omanik saab sellest kindlasti teadlikuks ja ka lepingusse kirja pandud.:P

Kuna ka neid takka utsitajaid ikka on, kes ikka ütlevad, et müü see torijuss maha, siis tõesti.. Eestisse tagasi ma teda enam ei too :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: 14.01.2009 13:20 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

bermufa kirjutas:

Kuna ka neid takka utsitajaid ikka on, kes ikka ütlevad, et müü see torijuss maha, siis tõesti.. Eestisse tagasi ma teda enam ei too :)

hihi, sõna murdja! :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: kummaline isetehtud varustus?:P
PostitusPostitatud: 14.01.2009 17:46 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Aga hea, et seda sõna murdsid!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Re:
PostitusPostitatud: 10.08.2009 19:59 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

bermufa kirjutas:
bermufa kirjutas:

hihi, sõna murdja! :lol:

Aga siiski on ta sul ju müügis:(

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10.08.2009 23:24 
Eemal
foorumi toetaja 2012

MInul on ondnud väga rahustavaid tulemusi ilma suulisteta valjad. mitte hakamorid vaid kõge tavalisemad bittless valjad. mis on mega hobuse sõbralikud ja super rahustavad hobusele.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11.08.2009 8:42 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Keidu:), ma ei taha teda müüa, mu süda tilgub lausa verd teda müües, aga kahjuks ei võimalda mu rahalised seisud enam teda pidada:(

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 12.08.2009 9:05 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

bermufa kirjutas:
Keidu:), ma ei taha teda müüa, mu süda tilgub lausa verd teda müües, aga kahjuks ei võimalda mu rahalised seisud enam teda pidada:(

Mnjah, mis teha. Loodan, et ta saab endale väga hea kodu, sest see hobune meeldib mulle väga:)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 12.08.2009 9:30 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

resonants kirjutas:
MInul on ondnud väga rahustavaid tulemusi ilma suulisteta valjad. mitte hakamorid vaid kõge tavalisemad bittless valjad. mis on mega hobuse sõbralikud ja super rahustavad hobusele.

Mul ka :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 68 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: