Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 14.08.2018 16:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Hobused mudakoplis okastraadi taga (oli: õuduste saaga ...)
PostitusPostitatud: 01.02.2011 17:45 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ma kohe ei saa, ausõna.
Arvan, et peate seda nägema. Ma ei tea, ehk olete juba näinud, kuid siiski. Ma ei tea, ma ei oska isegi öelda. Inimesel peab ikka midagi väga viltu olema, et sellised pildid üles paneb?

http://fotoalbum.ee/photos/quelo/sets/1111757/?page=2

Ausõna ei jõua kohale, kust sellised tulevad.
Ei osanud kuhugi mujale ka postitada seda teemat. :shock: :(

NB! Pildid, mida mõtlen on taga pool.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Ja õuduste saaga jätkub...
PostitusPostitatud: 01.02.2011 18:28 
Eemal
kasutaja

Ja nimelt paluks, MIS õuduste saaga? Nende piltide pealt, mida mina näen, ei loe sealt küll midagi kohutavalt õudsat (viimane pilt mida näen, keegi jalutab hobusega hoovis)
Kerstin

Viimati muutis marie, 01.02.2011 22:20, muudetud 1 kord kokku.
Kirjaviga parandatud

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.02.2011 18:43 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Ilmselt võimendab muda seda muljet. Selliseid mudavanne võtavad aga ka parimates tallides elavad suksud. Hoopis eespool on mõne pildi peal mõni elukas kaunis lahja. Lõpu poole üks pilt, mille järgi otsustades võiks kapjadele ka rohkem tähelepanu pöörata.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.02.2011 20:27 
Eemal
moderaator
Kasutaja avatar

Osa pilte siin ju Liina & 1313 hobustest võ ma eksin? Toosama Laima, kes hukka sai ja see radiaator seal kõrval on ju Parole? Liina kaitseks ütleks niipalju, et oma praeguse sälule, kes 1313 hella hoole alt ribiorelina tuli, on ta küll korralikult süüa andnud, see kosus üsna kiirelt üles.
Minu jaoks on kõige masendav see tallis ketis virelev koer. Kas mitte see pole seesama, keda 13 ära soovis anda?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.02.2011 22:28 
Eemal
admin

Okastraataed on ka üsna jube: http://fotoalbum.ee/photos/quelo/81025125/

Aga algsele postitajale ikkagi küsimus, miks nii dramaatiline pealkiri? Kas komistasid nendele piltidele juhuslikult või tead täpsemalt, kes, mis ja kus? Kuupäevad-kellaajad vist ei ole õiged, kui vanad need pildid üldse on?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.02.2011 22:34 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Heh, tegelikult vabandan. Sattusin juhuslikult piltidele ja esialgu tundus palju hullem. Nüüd hiljem vaadates ei ole vast jah väga hull. Esialgu jäid silma just okastraat ja kabjad. Ning seal see pruun hobune ka kõige parem välja ei näe. Muda vist tõesti võimendab asja üle, sest selle pildi järgi tundusid kabjad tõesti hullud, kuid see oli vist siiski silmapete.

http://fotoalbum.ee/photos/quelo/81025231/

Ehk tõesti dramatiseerisin üle :? Lihtsalt kogu see jama,mia igalpool nähtud, igasugu toitmata ja väärkoheldud hobustega, teeb tõesti oma töö.

Loodan, et ma kedagi ei solvanud . :kiiver:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Hobused mudakoplis okastraadi taga (oli: õuduste saaga .
PostitusPostitatud: 02.02.2011 14:54 
Eemal
kasutaja

aitäh, G2li nende piltide eest, leidsin ühe hobuse minevikust jälle killukese :( http://fotoalbum.ee/photos/quelo/81025317/ Siin pildil tori täkk Amper(nüüdseks ruunatud), lausa "rõõm" näha, kuidas eestlane austab ja hoolib oma põlisest tori tõugu hobustest.http://fotoalbum.ee/photos/SissyJ/79040959- Amper praegu.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 15:46 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

See koer seal ketis jättis jah väga kurva mulje :(
Kuid mind huvitab mis, selle hobuse silmaga on? http://fotoalbum.ee/photos/quelo/81025205/
Ei ole just eriti normaalne see silm..oskab ehk keegi öelda, kas on mingi haigus selline?

Amperi pärast on küll väga hea meel..tundub,et hobune on nüüd väga heas kodus:)

Tervitades;

Maija

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 17:33 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Falklandia kirjutas:
Kuid mind huvitab mis, selle hobuse silmaga on? http://fotoalbum.ee/photos/quelo/81025205/
Ei ole just eriti normaalne see silm..oskab ehk keegi öelda, kas on mingi haigus selline?

Seen näiteks või vanadus?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 17:54 
Eemal
kasutaja

Sellel hobusel on sellised silmad olnud sünnist saadik minu teada ja see ei tekita talle minegid piinu ega muresid :) Tean neid hobuseid, elavad minu kandis, kuid sealsed hobused on kõik söönud ja hooldatud. Jah kabjad, Aga neid värgitakse minu teada ka ikka mingi aja tagant. Ei õigust siin kedagi ega midagi. Lihtsalt toon selgust väheke sellesse loosse. Ja Amper oli Liina käes, sealt samast ära minnes. Ei tea kuidas see hobune selliseks sai, kas vanas kohas või juba uues, Aga hea meel, et ta nüüd hea välja näeb :) :kiiver:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 18:32 
Eemal
kasutaja

Tegemist on Hilmar Kohvi hobustega. Kapjade ja okastraadi koha pealt ei kommenteeri...
Aga tõesti Amper on seal sündinud ja just tema ema Vaika on see sama imelike silmadega hobune.
Silmad on pigmendi puudusest sünnis saati olnud nagu Grete ütles juba. Kussjuures ka Carry's Son-il on samasugused silmad aga neid ei pane tähele nii hästi tema värvuse pärast.

Ailuri koha pealt...Kuna ta on EHS-i täkk siis ta rändab karjast-karja, jõudes iga sügis Kohvi juurde tagasi. Ta võtab seda rändamist üsna raskelt ja võtab seega alla. Tavaliselt kui Ailur on mõnda aega juba seal olnud näeb ta paras pall välja.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 19:22 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

Kabjad on Kohvi juures kahjuks jah, juba tükk aega probleem. Aga koplid on tal kadedamisväärsed küll - äärmiselt suured...

Hr. Kohv on üks vana mees, kellel vist pole lihtsalt ka vöimalused, okastraati välja vahetada - aga ta on tulihingeline hobusemees juba mitmes pölvkonnas. Ma isegi saan aru, et ta ei taha hobustest loobuda, kuid muidugi kabjad ja okastraat nüüd töesti eeskujulikud ei ole.

Kohv ei müü hobuseid eriti ja kui müüb, siis normaalse hinnaga. Eks sellest rahast suuri investitsioone teha ka ei anna. Samas ei käi tal suurt keegi söitmas, kus jälle raha vöiks tulla. Ta vist ei taha seda ka. Ja kui Liina seda Amperi endale sai, oleme ausad: pigem maksis kohv peale kui sai midagi...

Viimased pildid, kus naisterahvas vist vägisi tahab, et teda ära ei tuntaks, ei ole Kohvi juures tehtud. Ja ma ei usu, et koer on Kohvi juures, minu teades tal polnud kunagi koer ketis. Aga ma pole praeguse olukorraga väga kursis.

Ute

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2011 20:24 
Eemal
admin

Ute Wohlrab kirjutas:
Viimased pildid, kus naisterahvas vist vägisi tahab, et teda ära ei tuntaks, ei ole Kohvi juures tehtud. Ja ma ei usu, et koer on Kohvi juures, minu teades tal polnud kunagi koer ketis. Aga ma pole praeguse olukorraga väga kursis.

Seal viimastel piltidel on riietust vaadates lausa kaks erinevat naiste(?)rahvast. Albumi pealkiri ongi "Hobused keda olen pildistanud", seega pildid võivad vabalt olla eri ajal ja eri kohtades tehtud.

Igatahes tänud neile, kes hr. Kohvi hobusepidamise kohta seletasid.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid