Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 26.09.2018 10:49

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Torivereline mära Katariina, s. 1994
PostitusPostitatud: 28.06.2018 22:28 
Eemal
kasutaja

Mina kohtusin Katariinaga esimest korda 2003ndal aastal Väänas (Rafteris). Sõitsin temaga mitu aastat ja ta jõudis mulle korralikult südame külge hakata. Siis ühel hetkel viidi ta minema.
Tänaseks on ta tänuväärse kokkusattumuse ja vedamise läbi minu juures oma vanaduspõlve veetmas ja kuna vahepealsete eksirännakute tulemusena on ta ilma jäänud oma algsest identiteedist (loe: passist ja põlvnemisest, kunagise omaniku nimest, kasvatajast, õigest sünnikuupäevast, isegi täisnimest), siis ajan nüüd tema jälgi.

Katariina, sündinud 25.05.1994 (tänaseks paberites nimega Kata, s. 01.01.1994, UELN 233002800964994), raudjas, suur, ülbe ja iseloomuliku sakilise valge märgisega vasakul esijalal (trauma tulemus). Vasakul tagajalal valge sokk. Nimesildil Väänas oli kirjas, et põlvnemiselt tori-hannover... noh, seda on raske kindla peale öelda, aga torit on temas kindlasti tubli tilk.
Suusõnalistel andmetel võis ta sündida või varases nooruses elada kusagil "Tallinna külje all" (?)
Enne Väänasse sattumist - hilistel 90ndatel - elas Vesta tallis Saaremaal ja võistles pisteliselt takistussõidus.
Kuni 2007/8nda aastani oli Vääna Rafteris "Pagari" hoolealusena, sealt kolis Libatsesse ja müüdi kuhugi, kust omakorda müüdi ta jälle edasi ja sattus seeläbi Maria tallu Pärnumaal. Sealt rändas ta eelmisel sügisel tagasi Vääna kanti minu kätte.

Katsun pildi lisamisega ka rinda pista.

Suvi 2018
Pilt

Olen tänulik ükskõik millise info ja mälestuse eest sellest hobusest (kes veedab praegu välja teenitud pinsiiga paigas, mida võin ainult kirjeldada kui hobusanatooriumi :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid