Site Logo

HOBU

hobusefoorum

Tänane kuupäev 21.07.2018 17:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 74 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kuidas algaja saaks harjutada hobuse selga minekuks
PostitusPostitatud: 04.09.2010 20:44 
Eemal
kasutaja

PlikaGoza kirjutas:
Ainult kes hoolib puuetega inimestest on Jäneda tall.

Ma suudan küll liiguta, aga raskelt

Kuna mul on liigeste reuma artiid, olete sellest haigusest kuulnud?
Seda nüüd küll, aga minu meelest ka peaks needi erapidaja, kes omavad hobuseid, ja kes võttavad puuetega inimesi ratsutama, nendest ka hoolima. Kas pole nii.

Ainult kes hoolib puuetega inimestest on Jäneda tall.

Ma suudan küll liiguta, aga raskelt

Kuna mul on liigeste reuma artiid, olete sellest haigusest kuulnud?

PlikaGoza, palun ärme tee siin teemat Sinu konkreetsetest haigustest. See on hobufoorum, eks. Inimeste haigused on liiga isiklik asi, et siin lahata.

Ja neid kohti, kus hoolitakse puuetega inimestest on kindlasti rohkem, kui Jäneda tall. Lihtsalt Sa kas ei tea neid, pääse sinna või ei taha seda tunnistada. See, et Sulle siiani on Jänedal meeldinud on ju suurepärane. Aga see virin, et keegi Kose kandis midagi Sulle meelepärast ei tee, pole just hea lugeda.

Koju kohale kohe täiesti kindlasti midagi ei tooda.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04.09.2010 21:09 
Eemal
kasutaja

Ega mina ei tahnduki haigusest rääkida, vaid te ise hakkasite ütlema Jäneda talli treeneri kohta halvasti. Teine kord ärge siis ööelge nii, et ta ei hooli et otsi uus tall.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04.09.2010 21:43 
Eemal
kasutaja

[quote="PlikaGoza"]
Küsite et miks ma tahan hobuse selga minna.
Sellepärast, et mul on vaja jalad paika saata. Ja ma ei juhi ise hobust, mind treener veab kordel.

Kus paganas see nooruke treener pidi Sinu ratsu talutamiseks aega teiste kõrvalt leidma, kui sadulassegi ei saanud aidata? Sellised nn. trennid on üldjuhul privaatsed- treener-terapeut tegeleb konkreetselt ühe patsiendiga. Diagnoos on ka väga segane: Küll on varbaluu ära löödud, lausa katki, alles luustub , siis ilmub hirmus haigus, artriit, lagedale. Kuule, Talvi , püüa kuidagi konkreetsemalt esineda. 23 aastane täiskasvanu võiks grammatikat tunda ja juba lugupidamisest teiste inimeste vastu vigadeta kirjutada. Kui päevast päeva internetis istud, siis midagi asjalikku võiks ju külge ka jääda, mitte ainult Rate-lasteaia lollused.
Kahju hakkab headest inimestest, kes siin kenasti lollitatud saavad.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 04.09.2010 22:18 
Eemal
kasutaja

Miks on vaja just korra aastas hobusele selga saada? (Ega korra selga minemine jalgu korda ei tee! Ja kas kõige tähtsam on just see seljas olemine? Et hobusega niisama koos olles hakkab igav? Hobusega koos lihtsalt vaikselt jalutamine mööda mõnda põldu või metsarada-kas see siis ei kõlba või? (see ka ju liikumine, mitte arvuti taga istumine). Väga kummaliseks hakkab siin teemas asi minema.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.09.2010 10:55 
Eemal
kasutaja

Mina ju ei kirjutanud seda, et ma tahan kindlasti uut talli või treenerid. Ma ei tea, kuidas te sellest välja lugesite, et ma otsin uut talli või treenid.

Ma ju kirjutasin, et kuidas algaja saaks harjutada hobuse selga minekuks. Aga selle asemel hakkasite teie soovitama, et otsi uus tall või treener.

Mulle järsku ei meelti teised tallid ja treenerid.

Kui mul oleks vaja olnud uut talli, siis ma oleksin spetsiaalselt selle teema teinud.

Ja ma juba ennem kirjutasin, et ma juba alustasin võimlemisega ja siis oli tükk aega rahu majas, kui tuli teine tüüp ja hakkas jälle treenerid sovitama.

Mittu korda ma pean seda teile ütlema, et mul pole vaja uut talli ega ka treenerid. Kas te nüüd saate lõppude lõppuks aru. Ja jätke see teema ükskord rahule.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.09.2010 11:50 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

(tänane postitus)
PlikaGoza kirjutas:
Mina ju ei kirjutanud seda, et ma tahan kindlasti uut talli või treenerid. Ma ei tea, kuidas te sellest välja lugesite, et ma otsin uut talli või treenid.

Ma ju kirjutasin, et kuidas algaja saaks harjutada hobuse selga minekuks. Aga selle asemel hakkasite teie soovitama, et otsi uus tall või treener.

Kui mul oleks vaja olnud uut talli, siis ma oleksin spetsiaalselt selle teema teinud.

Teine teema täiesti olemas... http://www.hobufoorum.eu/foorum/viewtopic.php?f=3&t=8455

(paar päeva tagasi nägi asi teistmoodi välja:)

PlikaGoza kirjutas:

Tahaksin ausalt rohkem hobustega olla aga kus? Pole sellist kohta. Ainult Jäneda

Kahjuks Jänedale saan ma ainult suviti, kuna rohkem pole võimalik, sest puutub transport.

Millal mu unistus teoks saab, et siia lähedale korralik hobuse tall :(

Vöibolla PlikaGoza löpetab oma lollitamist siin ära. Aitab küll.

Ute

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.09.2010 12:01 
Eemal
kasutaja

Mina kirjutasin seda sellepärast, et teie ju ise seda küsisite, et miks ma nii harva saan käja Jänedal.

Ja mina siis vastasin, et mul pole muud võimalust, kui saan ainult üks kord aastas käja Jänedal

Siis jälle küsisite miks mul pole võimalik

Siis mina jälle vastasin, et pole transporti.

Mina ei lollita te ise küsite rumalaid küsimusi.

Ja nüüd süüdistate mind, et mina olen loll jne

Mina oleks juba ammu rahule jätnud, kui te poleks uuesti seda teemat üles võtnud.

Jätke siis teie ka rahule ja ärke esitake rumalaid küsimusi, selge.

Lihtsalt mind ajab vihale, teie näägutamine :evil:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.09.2010 15:07 
Eemal
kasutaja

PlikaGoza kirjutas:

Sellest oleme juba aru saanud. Anti Sulle nõu ja see Sulle väga ei meeldinud. Ei taha võimelda, treener ei teinud midagi valesti, Jäneda on ainuke koht, kus puudega inimestest hoolitakse... Kuule, selline suhtumine on üsna solvav. Ja siis järgneb (loodetavasti) lõppsõna :
PlikaGoza kirjutas:
Mina kirjutasin seda sellepärast, et teie ju ise seda küsisite, et miks ma nii harva saan käja Jänedal.

Ja mina siis vastasin, et mul pole muud võimalust, kui saan ainult üks kord aastas käja Jänedal

Siis jälle küsisite miks mul pole võimalik

Siis mina jälle vastasin, et pole transporti.

Mina ei lollita te ise küsite rumalaid küsimusi.

Ja nüüd süüdistate mind, et mina olen loll jne

Mina oleks juba ammu rahule jätnud, kui te poleks uuesti seda teemat üles võtnud.

Jätke siis teie ka rahule ja ärke esitake rumalaid küsimusi, selge.

Lihtsalt mind ajab vihale, teie näägutamine :evil:

Tead, päris rumalaid küsimusi küsivad ainult päris rumalad inimesed. Kas foorumlased on Sinu meelest rumalad? Miks Sa endalt küsitud asjad rumalateks liigitad, tead Sa vast ainult ise ja miks Sa siis sellistele küsimustele vastad? Kui Sulle siinne jutt ei meeldi, siis ära selles enam osale. Olen piisavalt lähedalt ja palju pidanud kokku puutuma nii lihtsameelsete kui ka füüsilise puudega inimestega. Puue ei ole mingi õigustus teiste kallal õiendamiseks, aga seda Sa hetkel teed. Palun ära enam tee ja ma ei soovi ka siin esitatud küsimustele vastuseid. Lihtsalt mõtle natuke omaette miks see teema just nii arenenud on.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11.09.2010 10:28 
Eemal
kasutaja

Mõtlesingi järgi ja palun vabandust teiste hobuste omanikude ees. Alati on nii, et kui kirjutan midagi, siis saavad kahjuks inimesed valesti aru minust. Üks soovitas siin mul hobustega käe kõrval jalutada. Ma kardan natuke hobuseid(ennem ma ei julgenud seda kirjutata) Ma olen tõepoolest imelik inimene, kuna hobust ei karda siis, kui ma tema seljas olen, ei karda hobuseid siis ka, kui nad on koplis ja mina väljaspool kopli aeda olen. Aga kardan kahjuks seda hobuse kõrval käimist tohutult, kuna varem pole seda teinud.

Kui ma võibolla ühekorra saaksin julguse, et saaksin hobust enda kõrval vedada(ma ei oska nüüd seda nimetada) võibolla kauks ka hirm ära.

Ühesõnaga ma ei usalda ise ennast. Ma algul võin küll ööelda, et oi ma saan hakkama aga kui aeg on käes, siis mõtte muutub mul, siis hakkab mul peas käima selline mõtte, oi ma kardan, et ärsku hobune jookseb minust üle, et ma olen liiga aeglane ei jõua eest ära astuta.

Minu meelest on see tobe aga olen üritanud teha, et mul oleks positiivsed mõtted peas hobuste juures aga kahjuks alati ebaõnnestub see.

Aga te ei pea sellele vastama,nii et võite selle teema lukku panna. :)

---
Poolitatud: viewtopic.php?f=55&t=8523
---

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.04.2011 22:51 
Eemal
kasutaja
Kasutaja avatar

Minu teada on Kose lähedal isegi 5 talli. Vaja julgus kokku võtta ja enda soovist teada anda. Kindlasti võetakse sind kusagil sooja südamega vastu. :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 30.06.2011 23:35 
Eemal
kasutaja

Oh, olen ise ka suht algaja ja sain palju palju kordi targemaks juba mõnest kommentaarist.

Tänan teid kõiki : ) .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.10.2013 16:37 
Eemal
kasutaja

Tere! Vabandused teiste kasutajate eest, et 2011aasta olin ma päris loll. PinkDrama palun ütle need talli nimed, sest mina tean ainult 2 kohta Kose valla lähedal, need on Nõmmemõisa ja Polliloomaaed aga sinna ei saa minna, kuna puutub kahjuks transport, muidu saaks. Ükskord sain teada, et Tallinna lähedal on ka üks Kose aga seal ma ei ela, elan hoppis Kose vallas.Kas on see tõesti tõsi, et Kose vallas on 5 talli, millegipärast ma ei taha uskuda seda :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.10.2013 18:20 
Eemal
foorumi toetaja 2014
Kasutaja avatar

PlikaGoza kirjutas:
Tere! Vabandused teiste kasutajate eest, et 2011aasta olin ma päris loll.

Tere tulemast tagasi!!! :lill:

(ja kahjuks Kose kanti tallide kohta ei saa Sulle suurt edasi aidata, vöibolla kasutaja Sanna teab midagi?)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01.10.2013 19:21 
Eemal
kasutaja

Aitäh! Ute. Mul on väga hea meel olla siin tegelt. Ma usun, et kõik oleme saanud tarkemaks. Ma väga loodan, et ka minu kirjutamine on parem(kuigi ainult kirjutan ühe käega ja nimelt vasaku käega) aga ma ei kurda selle üle :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 74 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: